logo reality.sme.sk

Slnečné pozemky – Cífer (Pác) - Pozemky pre rodinné domy ID: RE0001643-18-000088

Lokalita: Cífer
Obytná plocha: 484 m2
Minimálna výmera pozemku: 484 m2
Dátum pridania: 02.08.2018
484 m2
40 656,00

Slnečné pozemky – Cífer (Pác) - Pozemky pre rodinné domy

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte miesto ktoré splní všetky vaše požiadavky na bezpečné, kvalitné a moderné bývanie? V projekte Slnečné pozemky v obci Cífer – Pác si vyberiete to pravé!

Projekt Slnečné pozemky pozostáva zo 139 stavebných pozemkov pre rodinné domy. Nachádza sa v obci Cífer v miestnej časti Pác. Dynamicky sa rozvíjajúca lokálna samospráva Cífer je najväčšou obcou v Trnavskom okrese, čo ju predurčuje k nadštandardnej kvalite bývania s občianskou vybavenosťou a elegantným dopravným napojením do Trnavy a Bratislavy. Nájazd na diaľnicu D1-Blatné je len 10 min cesty autom od vášho budúceho domova.

V obci Cífer sa nachádza železničná stanica ako aj autobusová stanica. Miestna časť Pác ponúka rekreačné stredisko spolu s kúpaliskom. Benefitom lokality v oblasti zdravotníctva je detský lekár, praktický lekár, zubný lekár a lekáreň. Rodiny s deťmi nepochybne poteší materská škola, základná škola a umelecká škola. Športové vyžitie je rozsiahlo zastúpené tenisom (4x antukový kurt s osvetlením + trenažér), šachom, Jogou, posilňovňou, futbalovým, hádzanárskym klubom a športovou halou.

Zo širokej ponuky pozemkov si vyberie skutočne každý! V ponuke nájdete pozemky od výmery 294 m2 až po 684 m2.
Hlavné benefity projektu:

- Cenová dostupnosť
- Tichá zóna
- Komunitný park
- Škôlka priamo v zóne
- Občianske zázemie
- Komunitné námestie
- Parkovisko pre návštevy
- Detské ihrisko

Projekt slnečné pozemky spĺňa všetky požiadavky na tichý, plnohodnotný rodinný život s výbornou dostupnosťou k všetkým potrebám aj tých najnáročnejších. Radi Vám poradíme a poskytneme bližšie informácie telefonicky, alebo osobne.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si nezáväzné stretnutie!

www.slnecnepozemky.sk

PhDr. Karol Zachar / 0908 560 294 / zachar@neoreal.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

NEOREAL, s.r.o.

Karol Zachar

zobraziť telefón