logo reality.sme.sk

BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! častočne rekonštruovaný dom s peknou záhradou Smolenice, w14 ID: RE0004385-18-000019

Lokalita: Smolenice
Obytná plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 1 400 m2
Dátum pridania: 01.08.2018
150 m2
138 000,00

BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! častočne rekonštruovaný dom s peknou záhradou Smolenice, w14

Popis nehnuteľnosti

Štvorizbový RD so sedlovou strechou v tvare L je čiastočne podpivničený, postavený na peknom rovinatom pozemku, je napojený na elektrinu, plyn, vodovod a kanalizáciu a vlastnú studňu. Vstup do domu je z dvora po schodíkoch do vstupnej chodby, odtiaľ do dvoch predných izieb s oknami do ulice, do peknej novej kúpeľne. V zadnej časti domu je kuchyňa a ďalšie dve priechodné izby s oknami do dvora. Do pivnice o veľkosti cca 50m2 sa vchádza zo zadnej časti dvora z veľkej presvetlenej garáže, v pivnici je kotol na plyn, vodárnička a skladové priestory. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, má nové plastové okná a vchodové dvere, v kúpeľni spolu s WC je vaňa a na podlahe dlažba, v izbách sú palubovky a plávajúce podlahy. Nové elektrické rozvody, nový plynový kotol a panelové plechové radiátory. Dom je postavený na peknom veľkom zatrávnenom pozemku s parkovou úpravou o veľkosti 14 árov o šírke 13 m.

Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!!
PREČO PRÁVE S NAMI ???
1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme.
2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou..
3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie.
V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra.
4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma.
5.CENA. Ak nájdete niekde inde v ponuke tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak je porovnávaná ponuka reálna, sme schopní túto cenu nehnuteľnosti zabezpečiť.
6.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás.
7.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Rastislav Spevák

zobraziť telefón