logo reality.sme.sk

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ priemyselný areál v Dolných Krškanoch , Nitra ID: RE0000125-18-000092

Lokalita: Nitra
Obytná plocha: 21 994 m2
Minimálna výmera pozemku: 21 994 m2
Dátum pridania: 20.07.2018
21 994 m2
800 000,00

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ priemyselný areál v Dolných Krškanoch , Nitra

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS : ponúkame na predaj priemyselný areál v mestskej časti Dolné Krškany o celkovej výmere cca 2,2 ha, šírka 110 m, obdĺžnikového tvaru. Nehnuteľnosť je umiestnená v zmiešanej lokalite v blízkosti zástavby rodinných domov v kombinácii s výrobno-prevádzkovými stavbami, skladovými objektmi a administratívnymi budovami. Areál je oplotený s betónovými stĺpmi a drôteného pletiva, so vstupnou bránou. V areáli sa nachádzajú rôzne budovy, ktoré sú dlhodobo bez využitia a vhodné na asanáciu, okrem jednej 2.podlažnej budovy, ktorá je vo využitia schopnom stave. Tento objekt bol skolaudovaný v roku 1993, z inžinierskych sietí má v súčasnosti už len vodu a elektriku.
Pozemok je rovinatý, vedie k nemu asfaltová mestská komunikácia priamo s Lieskovej ulice, možnosť napojenia na všetky IS. Priamo v areáli sú vybudované prípojky : vodovodná, plynová a elektrická. Splašková kanalizácia je riešená do betónovej žumpy. Vzdialenosť od Novozámockej ulice je cca 400 m, železničná zastávka 30 m, autobusová zastávka 20 m. Vzdialenosť do centra mesta je cca 15 minút autom.
Objekt je atraktívny z rôznych dôvodov : blízkosť centra mesta, inžinierske siete, dostupnosť hromadnej dopravy, blízkosť skupinovej zástavby rodinných domov a veľké parkovacie plochy.
Vhodné využitie pre logistické centrum, výrobné prevádzky, kamiónovú dopravu, stavebniny a iné.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

DOLCAN s.r.o.

Jozef Dolan

zobraziť telefón