logo reality.sme.sk

Nedávno dokončený krásny 4i moderný rodinný dom v blízkosti Bratislavy v ktorom bude radosť bývať. ID: 1012

Lokalita: Zálesie
Ulica: Starobystrická
Úžitková plocha: 105 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 580 m2
Dátum pridania: 12.07.2018
105 m2
227 000,00

Nedávno dokončený krásny 4i moderný rodinný dom v blízkosti Bratislavy v ktorom bude radosť bývať.

Popis nehnuteľnosti

PONUKA:

Ponúkame vám na predaj krásny, moderný a zateplený rodinný dom v obci Zálesie neďaleko Bratislavy. Dom sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite vďaka čomu budete mať každodennú radosť z kvality života ktorú vďaka kúpe tohto novopostaveného rodinného domu získate nielen pre seba ale aj pre svojich blízkych.

 

ROZLOHA:
Výmera pozemku: 580m2
Rozloha domu: 105m²
Terasa: 30m2

RIEŠENIE DOMU:

Dom je zariadený v modernom, presvetlenom, vzdušnom a čistom štýle, vďaka čomu sa tam musí každý človek, ktorý ma vkus a cit pre krásu cítiť dobre a príjemne. Z obývacej izby sa dá vstúpiť na terasu kde si môžete vychutnať rannú sobotnú kávičku s krásny výhľadom na vašu záhradu s krásne upraveným zeleným trávnikom na ktorom sa môžu hrať vaše deti.

POPIS DOMU:

Dom je typu bungalov, bol kolaudovaný v roku 2016, zateplený (mesačné náklady 100 eur), kondenzačný plynový kotol, pozemok je kompletne oplotený a záhrada je krásne upravená, trávnik má zavlažovací systém, automatická brána na auto, neďaleko od domu sa nachádza krásna príroda kde sa môžete poprechádzať so psom, bicyklovať, prejsť sa k neďalekému jazeru – jednoducho načerpať energiu na ďalší a úspešný pracovný týždeň.

PARKOVANIE:

Parkovacie státie pre 2 autá na pozemku, automatická brána.

POLOHA:

Výborná poloha obce Zálesie umožňuje bývať v blízkosti prírody a každodenne dýchať čerstvý vzduch a zároveň byť za pár minút v Bratislave. Obec poskytuje plnú občiansku vybavenosť.  Dobré dopravné spojenie a blízkosť výjazdu na diaľnicu.

CENA:

227 000,-Eur . Cena za byt je už vrátane právneho servisu a provízie RK, vrátane úhrady správnych poplatkov, vybavíme za vás kataster ako aj prepis všetkých potrebných dokumentov (elektrárne, vodárne...)  v prípade záujmu vieme pomôcť a poradiť s hypotékou.

V prípade záujmu o tento dom ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0918 148 723, veľmi rád vám odpoviem na vaše otázky, prípadne si s vami veľmi rád dohodnem obhliadku.

KONTAKT:
Ing. Ondrej Hudák
SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA
Májkova 3, 811 07 Bratislava
Slovenská republika
mobil:  +421 918 148 723
e-mail: hudak@sra.sk
web:    sra.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA, s. r. o.

Ing. Ondrej Hudák

zobraziť telefón