logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 619 m², pôvodný stav, pozemok je ohradený ID: 503

Lokalita: Ivanka pri Dunaji
Úžitková plocha: 619 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 500 m2
Dátum pridania: 08.02.2019
619 m2
315 000,00

PREDAJ – 7-izb. RD, viacgeneračný, Ivanka pri Dunaji, bývanie aj podnikanie, ponuka aj pre podnikateľov

Popis nehnuteľnosti

BHS Reality, z poverenia majiteľa, ponúka na predaj veľký, samostatne stojaci trojpodlažný rodinný dom pri Bratislave, v Ivanke pri Dunaji, na pozemku s výmerou 500 m2, z toho zastavaná plocha je 300 m2, ostatný pozemok okolo domu 200 m2. Celková úžitková plocha domu je 619 m2.

Dom bol skolaudovaný v roku 2005. Je napojený na všetky IS, má vlastnú vŕtanú studňu, bezpečnostný monitorovací systém, dom je klimatizovaný.
Súčasťou domu je dvojgaráž s veľkou svetlou výškou, vhodná tak na parkovanie dvoch (aj vyšších - úžitkových) vozidiel ako aj na uskladňovanie materiálu, náradia.

Dispozícia domu:
- prízemie (219 m2) : nachádza sa tu zádverie, veľká hala z ktorej je prístup do obytnej časti prízemia, na schodisko, do šatníka a do WC, v obytnej časti prízemia je najväčším priestorom obývacia izba s kozubom, prepojená s kuchyňou so vstavanými elektrospotrebičmi s výstupom na terasu a do záhrady, spálňa, kúpeľňa s toaletou, komora; ďalšími miestnosťami prízemia je hobby miestnosť s prípravou rozvodov na rehabilitačné využitie a garáž (56 m2),
- poschodie (172 m2) : sú tu dve bytové jednotky, trojizbový byt a jednoizbový byt s výstupom na veľkú terasu, každá časť má samostatnú kúpeľňu s WC a prípravu na kuchynskú časť
- podpivničenie (172 m2) : sklad, práčovňa s prípravou rozvodov na sprchu, samostatná toaleta, kamenná klenbová vínna pivnica, sušiareň a ďalšie veľké miestnosti, ktoré sa dajú využiť napr. na fitnes alebo ako sklad.
Pôdorysné riešenie je možné na požiadanie zaslať.

V dome sú použité kvalitné materiály – dlažby, parkety, okná. Kúrenie je centrálne s plynovým kotlom. Na vykurovanie je možno použiť i teplovzdušný krb umiestnený v obývacej izbe na prízemí, s rozvodmi tepla do ďalších miestností.
V záhradnej časti za domom je detské ihrisko a záhradný domček.

Zhrnutie :
Ponúka sa Vám ideálne rodinné aj viacgeneračné bývanie v tichej a atraktívnej lokalite pár kilometrov od Bratislavy, s možnosťou spojenia bývania a podnikania, napr. ako sídlo firmy so služobným bývaním (k bývaniu ordinácia, materská škôlka, ateliér a pod.). Protihodnotou kúpy môže byť, na základe dohody, aj iná nehnuteľnosť.
Kontakt: Iva Bedejová, 0948 58 5678

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 7
Terasa: 40 m2
Pivnica: 172 m2
Bezpečnostné dvere:
Bezpečnostný systém:
Vstavané skrine:
Krb/Kachle:
Klimatizácia:
Sklon pozemku: Rovina
Konštrukcia objektu: Tehlová
Podlaha: Plávajúca podlaha
Okná: Plastové
Energetický certifikát: B
Jazero/Vodná nádrž
Cykloturistika
Rybačka
Kanalizácia:
Rok kolaudácie: 2005
Počet poschodí: 3
Garáž:
Plyn:
Ohradený pozemok:
Počet parkovacích miest: 2
Tichá lokalita:

Kontaktné údaje

BHS Reality

Iva Bedejová

zobraziť telefón