logo reality.sme.sk

5 izbový rodinný dom Šulekovo ,okres Hlohovec - kompletná rekonštrukcia ID: RE0002225-18-000051

Lokalita: Hlohovec
Obytná plocha: 260 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 1 200 m2
Dátum pridania: 27.06.2018
260 m2
250 000,00

5 izbový rodinný dom Šulekovo ,okres Hlohovec - kompletná rekonštrukcia

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v Šulekove asi 5 minút od Hlohovca, na pravom brehu rieky Váh.V blízkosti sa nachádza základná škola, zdravotné stredisko, železničná stanica Leopoldov 1900m od domu a 10 minút pešej chôdze od centra miestnej časti mesta.
Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o celkovej výmera 1100m2, z toho zastavaná plocha je cca 150m2 a úžitková cca 260m2. Rodinný dom bol postavený v roku 1978. Kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou prešiel v rokoch 2012-2013.
Obytné miestnosti sú orientované na svetové strany východ, juh a západ.

SUTERÉN - kotolňa, chodba, sklad, klenbová pivnica
Do suterénu v prednej časti domu sa vchádza vnútorným schodiskom z prízemia domu, zo zadnej časti domu sú priestory prístupné pomocou betónového schodiska z dvora pozemku.
Základy sú z betónu a nosné obvodové konštrukcie betónové a deliace konštrukcie z tehál. Okná sú plastové, vnútorné dvere drevené hladké a plechové. V suteréne je osadená vodáreň. V kotolni je osadený plynový stacionárny kotol ÚK nadzemných častí domu, plynový zásobníkový ohrievač TÚV, v jednom sklade je technológia filtrácie vody.
PRÍZEMIE - závetrie, hala, chodba, kuchyňa spojená s jedálňou a obývačkou, izba, kúpeľňa, WC
Prízemie je postavené u kvádrov so zateplením 10 cm polystyrénom, priečky sú tehlové a porobetón.
Zárubne sú drevené do ktorých sú osadené drevené dvere s laminátových povrchom. Okná sú plastové s dvojsklom. Fasáda domu je zo všetkých strán opatrená farebnými štrukturovanými omietkami. Nové klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu a ostatné z hliníkového plechu.
Podlahy v obytných miestnostiach prízemia sú prevažne z keramickej dlažby a parkety. Podlažie má vybudovaný nový systém ústredného kúrenia teplovodného podlahového vykurovania cez rozdeľovače. V rámci rekonštrukcie boli realizované rozvody vody, kanalizácie, plynu, videovrátnik a zabezpečovací systém objektu. V samostatnej miestnosti je umiestnená WC misa so zabudovanou nádržkou, bidet a umývadlo. V kúpelni je sprchový hydromasážny kút a umývadlo s pákovými batériami. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka šírka 8,7 m na mieru so zabudovanými spotrebičmi. V hale je umiestnená vstavaná šatníková skriňa. Na poschodie vedie schodisko z keramickej dlažby. V obývacej izbe je osadený moderný infraohrievač imitujúci konštrukciu krbu.
POSCHODIE -schodisko, loggia, kúpeľňa, WC, 3 izby
Konštrukcie sú z kvádrov a polystyrénových dosiek 100 mm. Priečky sú tehlové a z pórobetónu. Dvere sú drevené v drevených zárubniach. Okná sú plastové. V obytných miestnostiach sú parkety a dlažby. Vykurovanie je pomocou liatinových radiátorov, nová elektroinštalácia, rozvody vody, kanalizácie plynu, podomietkový anténny a slaboprúdový rozvod a zabezpečovací systém objektu. Ďalej sa na nadzemnom podlaží nachádza WC s bidetom a umývadlom a kúpelňa s hydromasážnou vaňou. V troch obytných miestnostiach sa nachádzajú vstavané skrine typu roldor.
V rodinnom dome je k dispozícii klimatizácia so 4 klimatizačnými jednotkami.
Na prízemí rodinného domu je prestrešená terasa / cca 20m2/ . Drevená konštrukcia je pokrytá lexanovými platňami. Ďalej sa pred domom nachádza drevený prístrešok pre auto / cca 16m2/.
V záhrade s automatickou závlahou zo studne je k dispozícii bazén so slanou vodou s celoročnou prevádzkou, bazén je bezúdržbový s vlastným ohrevom s tepelným čerpadlom.
Príjemnú atmosféru pri posedení a relaxe v záhrade dotvorí jazierko s rybičkami.

Rodinný dom je pripojený na všetky IS - elektrická prípojka, prípojka vody cez vodomernú šachtu, prípojka plynu a kanalizácie k dispozícii je aj narážaná studňa v prednej časti domu.

V PRÍPADE ZÁUJMU JE MOŽNÝ PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI AJ SO ZARIADENÍM - za doplatok.

CENA DOHODOU

Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti.

Pre bližšie informácie,resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Desanka Peťková

zobraziť telefón