logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 1656 m², kompletná rekonštrukcia, terasa ID: N01425

Lokalita: Brieštie
Obytná plocha: 1 656 m2
Úžitková plocha: 1 656 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 1 656 m2
Dátum pridania: 25.02.2019
1 656 m2

REZERVOVANÉ ! Rodinný dom Brieštie

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ !
Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej obci Brieštie, ktorý je vďaka svojmu stavu a polohe ideálny tak na celoročné bývanie, ako aj trávenie víkendov a voľných chvíľ.
Rodinný dom bol postavený z pálenej tehly – hrúbka múrov 42 cm. V roku 1994 prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane rekonštrukcie všetkých rozvodov. Na streche je použitý kvalitný kanadský šindeľ.
Dispozícia domu : na prízemí sa nachádza vstupná veranda, chodba, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa s WC, obývačka a spálňa. Vďaka dispozícii je možné malou úpravou spojiť kuchyňu s miestnosťou, momentálne zariadenou ako jedáleň, a získať tak moderné riešenie prepojenia kuchyne a obývačky.
V zadnej časti domu je samostatný vstup na poschodie. Pod schodami sa nachádza sprchovací kút a samostatné WC. Poschodie v podkroví je dispozične rozdelené na 4 spálne ( z toho jedna má výstup na terasu) a obývačku s barovým pultom, z ktorej je vďaka presklenej stene krásny výhľad do udržiavanej záhrady.
V hornej časti pedantne udržiavanej záhrady, ktorá poskytuje nádherný výhľad do okolitej prírody, stojí záhradný domček,využívaný momentálne ako sklad náradia.
V zadnej časti domu je umiestnená technická časť, ako aj skladovacie priestory.
Vykurovanie v dome je riešené elektrickým kúrením. V obývačke dotvárajú vidiecky kolorit domu kachle, vďaka ktorým je možné vykúrenie celého prízemia.
Odpad je zvedený do žumpy.
Pri vstupe do dvora sa nachádza drevený altánok, slúžiaci ako garážové státie.
Spolu s domom sa predáva pozemok o veľkosti 1.656 m2, z toho 1.199 m2 je priamo pri dome a cca. 457 m2 v blízkom dosahu. Celý pozemok je samozrejme už započítaný v cene.
Malebná obec Brieštie a jej okolie poskytuje rozmanité možnosti trávanie voľného času ako v lete, tak aj v zime. Vyberte sa na huby alebo turistiku priamo do lesov, obkolesujúcich obec, alebo si za turistikou zájdite do blízkej Gaderskej doliny s hradom Blatnica ( 18 km). Okúpať sa môžte v Turčianskych Tepliciach ( 15 km), alebo v Bojniciach ( 30 km). V zime na Vás čaká Valčianska dolina ( 18 km), Jasenská dolina, ako aj Martinské hole.
Túto nehnuteľnosť je možné kúpiť aj s kompletným zariadením, takže stačí len vziať osobné veci a nasťahovať sa.
Dohodnite si obhliadku a poďte sa s nami pozrieť na tento dom, ktorý čaká možno práve na Vás.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 8
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 1

Kontaktné údaje

RE/MAX TECHREALITY

Anna Plesnivá

zobraziť telefón