logo reality.sme.sk

!!!ZNÍŽENÁ CENA!!! VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + BONUS ID: NRSD17

Lokalita: Nitra
Ulica: Pri Perinovej studni
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 12.09.2018
300 m2
180 000,00

!!!ZNÍŽENÁ CENA!!! VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + BONUS

Popis nehnuteľnosti

!!! Pôvodná cena 295 000 !!!

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj 7 apartmánov spojených do jedného rodinného domu s piatimi samostatnými vchodmi.
Dom je situovaný v obci Dražovce pri Nitre, ktorá je momentálne veľmi vyhľadávanou lokalitou, nachádza sa v tichej a kľudnej časti obce.
Ide o výbornú investičnú príležitosť s pomerne rýchlou návratnosťou investície nakoľko nehnuteľnosť funguje ako nájomný dom pre 22 pracujúcich ľudí, ktorý je momentálne úplne obsadený s nájomnými zmluvami až do konca roka!
Dom má rozlohu cca 300m2, ktorý tvorí 5 samostatných vchodov. Každý apartmán je plne vybavený a zariadený , každý má samostatnú kúpeľňu. V každom apartmáne sa nachádza kuchynský kút.
Apartmány sú vkusne zariadené novým nábytkom. Nad jednou časťou domu je nová plechová strecha, ktorá už bola potrebná vymeniť v druhej časti je staršia škridla ale je vo veľmi dobrom stave.
Na pozemku je vybudovaná kanalizácia a nová elektrina a voda.
Dvor je vybavený dreveným sedením, grilom, dvomi drevenými chatkami na náradie a sušiakom na bielizeň.
Dom je vo výbornom stave nakoľko prešiel kompletnou rekonštrukciou a je v ňom robená pravidelná údržba.
+ BONUS
Za domom sa nachádza ďalší stavebný pozemok ktorý má približne 4Áre na ktorom je už kompletne vybudovaná základová platňa o výmere 100m2 a prislúcha k nemu aj kompletná projektová dokumentácia pre 2x 3 izbové byty (samozrejme budúci majiteľ si môže domček upraviť už podľa vlastných predstáv. K budúcemu rodinnému domu vedie vlastná príjazdová cesta z opačnej strany a je tu možné vybudovať aj daľšie parkovisko. Dom je možné bezproblémov múrom oddeliť od apartmánového domu.
Apartmánový dom sa predáva vrátane druhého stavebného pozemku a základovej platne. Obe nehnuteľnosti sú bez tiarch a sú úplne vysporiadané.
V prípade záujmu ma kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle aby sme si dohodli osobnú obhliadku, pretože takáto investičná príležitosť za takú výbornú cenu tu tak ľahko nebude.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Victory Investments team offers you 7 apartments connected into one house with five separate entrances for sale.
The house is situated in the village Dražovce near Nitra, which is currently a very popular location. It is located in a quiet and peaceful part of the village.

This property is currently used as a rental house for 22 working people and is fully occupied with lease contracts until the end of the year. That makes the purchase of this property an excellent investment opportunity with a possibility of a fairly quick return of investment.

The housing area is about 300m2, which consists of 5 separate entrances. Each apartment is fully furnished; each apartment has a separate bathroom and a small kitchen.

The apartments are tastefully furnished with new furniture. Above one part of the house there is a new sheet metal roof that needed to be replaced and above the second part is an older tile but is in a very good condition.

There is sewerage, new electricity lines and water pipes on the land.

The courtyard has wooden benches, a grill, two wooden tool cabins and clothes lines.

The house is in excellent condition - it has undergone complete reconstruction and is regularly maintained.

+ BONUS

Behind the house there is another building land, which has approximately 4 Ares with a built base plate with a surface of 100 square meters and a complete project documentation for 2x 3 rooms apartments (of course the future owner can modify the house according to his own ideas. The house can be separated from the apartment house without any problems.

The apartment house is sold including the second building plot and the base plate. Both properties are without any legal burden.

If interested, please contact me on the phone number below so we can arrange a personal tour because you won’t get an investment opportunity for such an excellent price this easily again.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

Victory Investments s.r.o.

Simona Deáková

zobraziť telefón