logo reality.sme.sk

NEO – novostavba 5izbového nadštandardného vidieckeho domu Borová ID: RE0001643-18-000071

Lokalita: Borová
Obytná plocha: 221 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 637 m2
Dátum pridania: 06.06.2018
221 m2
179 900,00

NEO – novostavba 5izbového nadštandardného vidieckeho domu Borová

Popis nehnuteľnosti

Ak chcete uniknúť od ruchu mesta a hľadáte kľud, prírodu a ničím nerušené bývanie pre vás a vašu rodinu ponúkame vám novostavbu 5 izbového vidieckeho domu v obci Borová vzdialeného len 10 minút jazdy autom do Trnavy. Samostatne stojaci rodinný dom je situovaný v tichej ulici mimo hlavnej cesty a obklopený zeleňou, kde sa vaše sny a predstavy o dokonalom bývaní stanú realitou.

Architektúra domu prepája tradičný vidiecky štýl s trendami a nárokmi na dnešné bývanie. Stropné konštrukcie z masívnych drevených trámov sú priznané v interiéry. Teplo domova znásobujú pasívne okná s drevenou imitáciou a podlahové kúrenie s elektrickým kotlom. Dom má vlastnú čističku odpadov, je napojený na vodovod plus má vlastnú studňu slúžiacu na závlahu záhrady.

Juhozápadná orientácia domu poskytuje dostatok slnečných lúčov a osadenie domu do jestvujúcej zelene a okolia poskytuje zároveň príjemné tienisté zátišia záhrady. Schladenie v letných horúčavách si môžete dopriať vo vínnej pivnici priamo na pozemku, ktorý má celkovú výmeru 637m2.

Dispozícia domu je koncipovaná ako priestor pre zabezpečenie základných aktivít s možnosťou uspokojiť pomerne rozsiahly spoločenský život a vytvorenie bývania v súkromí, s logickým rozdelením na dennú a nočnú časť o celkovej výmere 211m2. Slnečná a vzdušná obývacia izba s predprípravou na krb je prepojená jedálenským sedením s kuchyňou a špajzou. V nočnej časti je hosťovská izba s vlastnou kúpeľnou a toaletou, 2 priestranné detské izby a samostatná kúpeľňa s toaletou. Na konci domu sa nachádza hlavná manželská spálňa s vlastnou kúpeľnou. Podbránie je priechodné do dvorovej časti a do domu, zároveň slúži aj ako garáž. Hlavný vstup je riešení z bočnej strany domu.

Cena domu je 179.900 €

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Rok výstavby: 2014
Konštrukcia objektu: Tehlová
Kanalizácia:
Počet parkovacích miest: 1

Kontaktné údaje

NEOREAL, s.r.o.

Jakub Feranec

zobraziť telefón