logo reality.sme.sk

Znížená cena! Komerčné priestory v centre obce Hrabičov! ID: RE0002915-18-000224

Lokalita: Hrabičov
Obytná plocha: 319 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 02.06.2018
319 m2
66 000,00

Znížená cena! Komerčné priestory v centre obce Hrabičov!

Popis nehnuteľnosti

Naša RK Dobré Reality ponúka na predaj podnikateľskú budovu na pozemku o výmere 1554m2, v ktorej bol prevádzkovaný hostinec. Objekt je zaujímavý hlavne jeho polohou, nakoľko je to centrum obce!. Poloha objektu ponúka ďalšie možnosti podnikania, ako napríklad..materská škola, , obchod, cukrárenská výroba, prípadne ambulancie. *K budove prislúcha priestranná terasa a taktiež pred objektom je veľkolepý priestor na parkovanie.
Dispozičné riešenie budovy: vstupná chodba, 6 miestnosti, 3x toalety (dámske, pánske a pre personál). V hlavnej časti budovy sa nachádza pult a krb. Celý objekt je podpivničený. Vykurovanie je ústredné na pevné palivo. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. . Budova má dva samostatné vchody + výstup na veľkú terasu.
IS: voda, elektrika, kanalizácia.
Strecha prešla rekonštrukciou pred 7 –mi rokmi.
Cena ponuky 66 000 €
Túto úžasnú ponuku si nenechajte újsť a kontaktujte nás na tel.č. 0915 95 95 92


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Zmiešaná

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Naďa Lauková

zobraziť telefón