logo reality.sme.sk

Dražba rodinného domu, Príbelce ID: RE0001666-18-000110

Lokalita: Príbelce
Obytná plocha: 158 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 1 802 m2
Dátum pridania: 30.05.2018
158 m2

Dražba rodinného domu, Príbelce

Popis nehnuteľnosti

Predmetom dražby je rodinný dom v obci Príbelce, k.ú. Horné Príbelce v okrese Veľký Krtíš, spolu s pozemkami o celkovej výmere 1802 m2. Rodinný dom je v stave rozostavanej stavby, nie je ešte dokončený.

Rodinný dom je riešený ako čiastočne nepodpivničený s jedným nadzemným podlažím a jedným podkrovným podlažím

Na 1. NP sa nachádza zádverie, chodba, 2*izba, technická miestnosť, kúpeľňa, kuchyňa s jedálňou. V podkroví sa nachádza chodba, kúpeľňa, 3*izba, balkón.

Základy domu - základová platňa, murivo aj deliace konštrukcie sú drevené (zrubová drevená stavba), strecha je sedlová s krytinou "Bramac". Interiérové dvere sú drevené, okná drevené - eurookná. V obytných miestnostiach sú navrhnuté laminátové parkety, v ostatných keramická dlažba, vykurovanie navrhnuté podlahové, zariadenie kúpeľne - umývadlo, WC, sprchovací kút. V kuchyni je navrhnutá linka na báze dreva, nerezový drez, zabudované spotrebiče. V podkroví sú navrhnuté laminátové parkety, keramická dlažba. V kúpeľni rohová vaňa, umývadlo WC. V podkroví je balkón nad 5 m.2

Dom je napojený na elektrinu. Zásobovanie vodou je zo studne, kanalizácia je odvedená do žumpy. Dom nie je napojený na plynovod, v okolí nie je možnosť napojenia na zemný plyn.

Obec Farná má viac ako 550 obyvateľov. Od okresného mesta Veľký Krtíš je vzdialená 9 km. Doprava do obce je cestná. V obci je obecný úrad, materská škola, obchodná sieť je vybudovaná na úrovni, ktorá zodpovedá potrebám obce.

Kontaktné údaje 02 59 49 01 27, 02 59 49 01 28

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

Dražobná spoločnosť, a.s.

Dražobná spoločnosť,a.s.

zobraziť telefón