logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 350 m², kompletná rekonštrukcia, pozemok je ohradený ID: 5083

Lokalita: Limbach
Obytná plocha: 350 m2
Úžitková plocha: 350 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 700 m2
Dátum pridania: 16.05.2018
350 m2
398 000,00

ZNIŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj moderný 7-izbový rodinný dom so saunou, krásnou parkovou úpravou v tichej časti obce Limbach.

Popis nehnuteľnosti

Dom je výnimočný vysokou kvalitou prevedenia a spojením s prírodou. Je vynikajúca voľba pre ľudí ktorí milujú prírodu, vyčerpáva ich trvalý pobyt v meste, ale súčasne nechcú byť ďaleko od civilizácie. Jedná sa o trojpodlažný rodinný dom ktorý bol postavený v roku 1999 následne kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2014. Celková rozloha domu je 350m2, pozemok s krásnou parkovou úpravou vo veľkosti 700m2.
Dispozičné riešenie domu:
- prízemie: vstupná chodba, veľká obývačka spojená s jedálňou a kuchyňou ( vrátane elektrospotrebičov ), vstup na balkón a terasu ( 25m2 ) knižnica, spoločenská miestnosť ( domáce kino ) šatníky a toaleta. Prízemie tvorí dennú zónu s celkovou rozlohou 100m2.
- poschodie: 3 izby, kúpeľňa ( vaňa + sprchovací kút ), samostatná toaleta
- suterén: telocvičňa, vináreň, sauna, hosťovská izba, kúpeľňa ( sprcha + toaleta ).
Samozrejmosťou domu je parkovanie pre 2 autá pod prístreškom.
Obec Limbach leží na úpätí Malých Karpát blízko hlavného mesta Bratislava. V obci sa nachádza základná škola, materská škola, školská jedáleň, školský klub detí, miestna knižnica, pošta a športový areál s futbalovým ihriskom, potraviny, čerpacia stanica, vinárstva, reštauračné a ubytovacie zariadenia, pohostinstvá a cukráreň s detským ihriskom.. V okolí obce Limbach je možnosť výletov po vyznačených turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí Suchý vrch a Medvedie údolie (Limbašská dolina).
Cena: 398.000,- Eur vrátane kompletného právneho a poradenského servisu
V prípade, že sa rozhodnete financovať kúpu nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, ponúkame Vám bezplatné služby nášho hypotekárneho špecialistu pre výpočet a zabezpečenie najvýhodnejších podmienok.
Kontakt: 0905 207 209, 0911 412 691
www.okreal.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 7
Hypotéka možná:
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene:
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 3
Ohradený pozemok:
Tichá lokalita:

Kontaktné údaje

O.K.Real

Mgr. Andrea Foldesova

zobraziť telefón