logo reality.sme.sk

Rodinný dom - radová zástavba, Kúpeľná, 120 m², novostavba ID: N01382

Lokalita: Bojnice
Ulica: Kúpeľná
Obytná plocha: 120 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 297 m2
Dátum pridania: 23.09.2019
120 m2
139 000,00

Novostavby rodinných domov 120 m2 v Bojniciach na predaj

Popis nehnuteľnosti

Nemať susedov "nad" a "pod", ale priateľov okolo seba - aj Vy po tom túžite?
Ponúkame Vám exkluzívny predaj radových rodinných domov v lukratívnej časti Bojníc, len 150 metrov od areálu Kúpeľov Bojnice.

Užitková plocha : 120 m2
Počet podlaží : 2
Počet parkovacích miest : 2

Stav predaja:
DOM "A" - parcela 662 m2 - PREDANÉ
DOM "B" - parcela 279 m2 - REZERVOVANÉ
DOM "C" - parcela 280 m2 - REZERVOVANÉ
DOM "D" - parcela 298 m2 - PREDANÉ
DOM "E" - parcela 293 m2 - VOĽNÉ !!!
DOM "F" - parcela 298 m2 - REZERVOVANÉ !!!
DOM "G" - parcela 300 m2 - VOĽNÉ !!! - realizujeme do štádia "na kľúč"
DOM "H" - parcela 369 m2 - VOĽNÉ !!!
Lokalita:
dom má výhodnú polohu, je na pokojnom mieste, obkolesenom stromami, bokom od hlavnej cesty a zároveň blízko k centru mesta Bojnice. Chôdzou sa dostanete do 15 minút k zámku, zoo, aj námestiu. Do centra susedného okresného mesta Prievidza sú necelé 3 km, nákupné centrum Korzo Prievidza s multikinom je v dosahu 5 minút jazdy autom.

Dispozícia:
Na prízemí každého domu sa nachádza vstupný priestor so zádverím, technickou miestnosťou, samostatné WC a denná časť, ktorú tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou so špajzou a jedálenskou časťou.
Uzavretým schodiskom sa dostanete na poschodie, ktoré tvorí nočnú časť domu a sú tu situované 3 izby a kúpeľňa.
Dom má vlastné 2 parkovacie miesta pred RD a vybudovanú spevnenú plochu zo zámkovej dlažby. Vydláždená terasa, na ktorú je východ z obývacej izby, je od susedov oddelená betónovou stienkou a celý pozemok bude oplotený pletivovým plotom.
Domy sa nachádzajú na pokojnom mieste, obkolesenom stromami a nie sú tienené okolitou zástavbou.

Použité materiály:
Dom je postavený z keramických tehál , zateplený izolantom hr. 160 mm so silikónovou omietkou. Má pultovú strechu zateplenú izolantom hr. 300 mm, krytina je PVC. Dom má plastové okná – 3 sklo – 6 komorový profil. V dome sú pripravené všetky rozvody (voda, elektrina, odpad). Podlahové vykurovanie je zabezpečené cez elektro-kotol. Ohrev teplej vody je zabezpečený zásobníkovým ohrievačom o objeme 120 l. Odpadové vody sú odkanalizované do vlastnej monolitickej žumpy.

Cena Rekreačného domu platí pre vyhotovenie do štádia „holodom“, ktorá obsahuje vyhotovenie rozvodov vody, odpadov, elektriny, kúrenia, osadenie vykurovacieho systému, steny a stropy vymaľované bielou farbou, podlahy pripravené na pokládku dlažby a parkiet, vnútorné dverové otvory pripravené na montáž zárubní a dverí, osadené zásuvky a vypínače, rozvody elektriny pripravené na montáž svietidiel, rozvody vody a odpadov pripravené na montáž sanitárnych zariadení.
Po individuálnej dohode je možné vyhotoviť dom „na kľúč“ podľa predstáv záujemcu.

Región Horná Nitra a obzvlášť kúpeľné mestečko Bojnice sú vyhľadávané domácimi aj zahraničnými návštevníkmi pre svoju pokojnú atmosféru, bohatú zeleň a pestré možnosti trávenia voľného času či už v zimnom, alebo v letnom období.

Občianska vybavenosť :
Vzhľadom na svoje umiestnenie pozemkov uprostred trojuholníka miest a obcí Prievidza - Bojnice - Opatovce nad Nitrou, je možné využívať občiansku vybavenosť všetkých spomínaných miest a obcí. Do vzdialenosti 5 min autom sú dostupné základné školy, škôlky, potraviny a to od malých večierok, cez štandardné potraviny reťazcov Coop Jednota, TESCO, Kaufland, Lidl, až po kompletné nákupné centrum KORZO.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 2

Kontaktné údaje

RE/MAX TECHREALITY

Miroslava Grosová

zobraziť telefón