logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 185 m², novostavba, garáž ID: 3448

Lokalita: Trenčianska Teplá
Úžitková plocha: 185 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 1 600 m2
Dátum pridania: 24.04.2018
185 m2
143 000,00

Novostavba bungalovu v obci Trenčianska Teplá

Popis nehnuteľnosti

Predáme novostavbu bungalovu v obci Trenčianska Teplá neďaleko mesta Trenčín na rozsiahlom pozemku s výmerou cca 1600m2.
Aktuálny stav, hrubá stavba s oknami a zateplením základov, komplet strecha. Základy hlboko na pevnom podlaží (geodetický prieskum). Elektrina potiahnutá až do domu, obecná voda privedená do garáže, okrem nej ešte vlastná studňa, ktorá ústi do plánovanej kúpeľne. Kúrenie – plánované krbové – nachystaný komín, plánované aj podlahové, plyn na pozemku, cca 5m od domu. Náklady na dokončenie cca 25tis eur.
Dispozícia – zastavaná plocha skoro 220m2, veľmi priestranné izby – plánovaný ako 3izbový s veľkou obývačkou/halou spojenou s priestrannou kuchyňou s oknom a samostatnou jedálňou v kruhovom výklenku. Plus dve ďalšie samostatné izby, samostatná kúpeľňa a WC. Podkrovie s obrovským úžitkovým priestorom ponad celý dom – po zaizolovaní výška cca 120cm/možnosť dostavať ďalšie dve poschodia.
Samostatná, už teraz komplet dokončená a funkčná garáž, z ktorej možno po prebúraní dverí urobiť aj 4tú izbu. Garáž s montážnou jamou koncipovaná aj ako dielňa.
Pokojná, príjemná lokalita, bezproblémový prístup autom.

Celková cena 143 000 eur.
Viac informácií v našej RK.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Garáž:

Kontaktné údaje

Komerčné Reality, s.r.o.

Michaela Galiová

zobraziť telefón