logo reality.sme.sk

Na predaj murovaná chalupa, Vyšná Hutka, okr. Košice - okolie, v osobnom vlastníctve ID: 21845

Lokalita: Vyšná Hutka
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Dátum pridania: 23.04.2018
80 m2
45 880,00

Na predaj murovaná chalupa, Vyšná Hutka, okr. Košice - okolie, v osobnom vlastníctve

Popis nehnuteľnosti

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj murovanú chalupu so záhradou v obci Vyšná Hutka, okr. Košice - okolie, v osobnom vlastníctve. Skutočnosť je oveľa krajšia, vo všetkých smeroch, ako fotografie.
Pekná chalupa je okamžite celoročne obývateľná bez nutnosti akýchkoľvek investícií. Zastavaná plocha: 40m2 + altánok• Úžitková plocha chalupy: cca 80 m2 + altánok. Veľkosť pozemku: 330 m2+cca 180m2 predzáhrada.
Má tri izby: prízemie jedna izba s krbom cez ktorý je vykurovaná celá chata, kuchyňa so spotrebičmi ( plynová varná doska, elektrická rúra, ročná chladnička), slušná kúpeľňa so sprchovacím kútom, teplá voda cez elektrický ohrievač a dve izby na poschodí + balkón. Studňa s pitnou vodou testovanou na jar, nové čerpadlo dva nezávislé vodné okruhy vnútorný aj vonkajší, pivnica, altánok. Chatu je možné v prípade záujmu napojiť na celoročný obecný vodovod a tiež na plyn - obe médiá tesne pred hranicou pozemku.
K nehnuteľnosti je celoročný bezproblémový prístup autom, príjazdová komunikácia je v prípade snehu čistená a spojazdňovaná obcou, čo je v prípade rekreačných lokalít takmer raritou. Tieto skutočnosti umožňujú reálne celoročné uživanie tejto nehnuteľnosti.
Na pozemku záhradka, ovocné stromy a kríky. Pri rýchlom jednaní brezové drevo na zimu. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre RK. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Diamond Reality, s.r.o.

Ing. Marcela Jarolímová

zobraziť telefón