logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 742 m², kompletná rekonštrukcia, balkón ID: N01366

Lokalita: Lazany
Obytná plocha: 742 m2
Úžitková plocha: 742 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 742 m2
Dátum pridania: 21.01.2019
742 m2
174 900,00

Znížená cena - rodinný dom Lazany

Popis nehnuteľnosti

Výrazne znížená cena !
Chcete spojiť svoje bývanie s podnikaním? V tom prípade máme pre Vás zaujímavú ponuku, nachádzajúcu sa v centre obce Lazany, vzdialenej len 7 km od okresného mesta Prievidza.

Nehnuteľnosť mala pôvodne len jedno podlažie,kolaudované v r. 1996. Toto podlažie je možné využiť rôznym spôsobom, môže tu byť obchodná prevádzka, ako aj sídlo firmy. Vďaka umiestneniu v centre obce je priestor vhodný aj na prevádzkovanie služieb rôzneho druhu, napr. kaderníctvo, manikúra, pedikúra, solárium a pod.

Dispozícia prízemia - vstupná chodba, hlavná miestnosť s pultom,2 vedľajšie miestnosti,technická miestnosť a 2 x WC.

Nadstavba horného podlažia bola realizovaná v roku 2010. V rámci tejto nadstavby vznikol veľmi vkusný obytný priestor, nadštandardný nielen z hľadiska rozlohy ( cca. 165 m2), ale aj z hľadiska použitých materiálov a zariadenia. Byt má nasledovnú dispozíciu - vstupná chodba, kuchyňa ( kvalitná moderná rohová kuchynská linka, sporák so sklokeramickou varnou doskou, zabudovaná umývačka riadu ), špajza, obývacia izba s výstupom na terasu, spálňa s balkónom, 2 x detská, resp. hosťovská izba, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a samostatné WC. Celý priestor pôsobí veľmi estetickým a vzdušným dojmom, a to vďaka použitej kombinácii farieb a kvalitných materiálov.
V celom objekte je plynové kúrenie, resp. je možné kúrenie peletami v kvalitnej novej peletovej peci.
Na prízemí sú osadené hliníkové okná, na poschodí plastové.
V cene je zahrnuté aj zariadenie v obytnej časti.

Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s rozlohou 742 m2, vďaka čomu je vzadu za domom dostatok miesta pre vytvorenie vlastného súkromia pre oddych, ako aj dostatok miesta na parkovanie z bočnej časti pozemku.

Ak potrebujete zistiť možnosti financovania tejto nehnuteľnosti, zabezpečíme Vám bezplatne aj finančné poradenstvo v renomovanej spoločnosti.
ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 1

Kontaktné údaje

RE/MAX TECHREALITY

Anna Plesnivá

zobraziť telefón