logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 742 m², kompletná rekonštrukcia, balkón ID: N01366

Lokalita: Lazany
Obytná plocha: 742 m2
Úžitková plocha: 742 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 742 m2
Dátum pridania: 05.07.2018
742 m2
179 900,00

Znížená cena - rodinný dom s pohostinstvom

Popis nehnuteľnosti

Výrazne znížená cena !Chcete spojiť svoje bývanie s podnikaním? V tom prípade máme pre Vás zaujímavú ponuku, nachádzajúcu sa v centre obce Lazany, vzdialenej len 7 km od okresného mesta Prievidza.

Nehnuteľnosť mala pôvodne len jedno podlažie,kolaudované v r. 1996. Na tomto podlaží je v súčasnosti zriadená prevádzka reštaurácie. Počet miest na sedenie 40, ďalších 25 miest pribúda v letnom období na novej prestrešenej terase.

Dispozícia podlažia - malá vstupná chodba, hlavná miestnosť reštaurácie s barovým pultom, miestnosť pre biliard, resp. šípky,kuchyňa, sklad a 2x WC.

Nadstavba horného podlažia bola realizovaná v roku 2010. V rámci tejto nadstavby vznikol veľmi vkusný a moderný obytný priestor s nasledovnou dispozíciou - vstupná chodba, kuchyňa ( kvalitná moderná rohová kuchynská linka, sporák so sklokeramickou varnou doskou, zabudovaná umývačka riadu ), špajza, obývacia izba s výstupom na terasu, spálňa s balkónom, 2 x detská, resp. hosťovská izba, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a samostatné WC. Celý priestor pôsobí veľmi estetickým a vzdušným dojmom, a to vďaka použitej kombinácii farieb a kvalitných materiálov.
V celom objekte je plynové kúrenie, resp. je možné kúrenie peletami v jestvujúcej peletovej peci.
Na prízemí sú osadené hliníkové okná, na poschodí plastové.
V cene je zahrnuté aj vybavenie reštaurácie a zariadenie obytnej časti.

Prízemie je možné využiť viacerými spôsobmi, či už ako pohostinstvo, alebo na iné podnikateľské účely ( obchodné priestory, sídlo firmy), resp. je možné po malých úpravách aj túto časť domu využívať na bývanie.ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 1

Kontaktné údaje

RE/MAX TECHREALITY

Anna Plesnivá

zobraziť telefón