logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, 160 m², Čiastočná rekonštrukcia, tehlová konštrukcia objektu ID: N01052

Lokalita: Dobrá Voda
Obytná plocha: 160 m2
Úžitková plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 192 m2
Dátum pridania: 04.04.2018
160 m2
97 000,00

=RE/MAX= Na predaj priestranná chata pod lesom, 192 m2 zastavanej plochy,

Popis nehnuteľnosti

RE/MAX= 40 rokov ÚSPECHU
Číslo 1 na svete v počte krajín, kancelárií, profesionálnych maklérov, obchodov a najspokojnejších klientov.
Vyberte si to najlepšie!

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zrekonštruovanú bývalú podnikovú chatu v malebnom prostredí Malých Karpát v obci Dobrá Voda.
Murovaná/časť drevodom chata o výmere 192 m2 zastavanej plochy stojí ako posledná chata v chatovej osade \"Pod Mariášom\" a prvá pod lesom, čo znamená, že z dvoch strán je obklopená prírodou.
Dispozične pozostáva (viď obrázok č.7): Schodisko s veľkou terasou, vstupná hala a chodba, rekonštruovaná kúpelňa so sprchovým kútom a WC, štýlovou chatárskou kuchyňou s elektrickým sporákom, ale aj sporákom s pecoou na pevné palivo, štyri rovnako veľké izby, ďalšia miestnosť predpríva na saunu, vzadu malá izbička, predtým slúžiaca na ubytovanie správcu, momentálne ako komora a dominantou chaty je veľká spoločenská miestnosť o výmere 7,62 m x 5 m s mohutným krbom v rohu.
Počas posledných rokov na chate prebiehali rozsiahle úpravy a rekonštrukcie: vonkajšie obloženie drevom ľavej časti,a pravej časti, ako aj prednej časti chaty kvalitným dreveným obkladom zo sibírskeho smreku hrúbky 25 25 mm. Zadná časť chaty od lesa zateplená nobasilom 80 mm .Vonkajšia úprava- stierka.
Nové elektrorozvody a elektoinštalácia, výmena časti okien, rekonštrukcia kúpelne, kuchyne, elektrický kotol na vodu, príprava jednej miestnosti na saunu, vnútorné obloženie izieb kvalitným dreveným obkladom so sibírskeho smreku, krb s prieduchmi do každej z izieb, nová podlaha (spoločenská miestnosť, kúpelňa, kuchyňa).
Bývalá podniková chata kapacitne dokázala pojmúť až 22 návštevníkov.
Pod chatou sú dve garáže, každá až na dve autá.
Vlastná studňa, elektrina 220/380, kanalizácia- 13.000 litrov žumpa. Zmestil by sa tam aj celý parlament.
Asfaltová cesta až ku chate.
Pozemok v osobnom vlastníctve.
Okrem vnútorného komfortu pre väčšie skupiny poskytuje aj okolie dostatok miesta na parkovanie, vonkajšie aktivity (posedenie, opekanie,...), prípadne výlety do prírody, ako sa hovorí, hneď za domom.
K voľnočasovým aktivitám si možno prirátať aj blízkosť populárneho kúpaliska vzdialeného cca 300 metrov, kde sa v lete konajú tradičné country festivaly, či tancovačky.
Obec Dobrá Voda leží cca 30 km od Trnavy, populárna je najmä bohatými možnosťami turistiky, hrad Dobrá Voda, hrad Katarínka, krásnou malokarpatskou prírodou obľúbenou aj pre menej náročných turistov.


Pre najvýhodnejší úrok využite HYPOTÉKU PLUS.

http://hypoteka.remax-slovakia.sk/?s=4474f48a509d9627d7b00616998fc1ea

Úrok už od 0,89%.
Skúste našu úverovú kalkulačku, nezáväzne vyplňte formulár a naši hypotekárni špecialisti Vám pomôžu nájsť najlacnejšie financovanie.


Realitný maklér pre Vás:
www.petervozar.webnode.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 6
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 2

Kontaktné údaje

RE/MAX Developer

Peter Vozár

zobraziť telefón