logo reality.sme.sk

Predaj, rodinný dom s veľkou hospodárskou budovou, blízko Zvolena ID: RE0004981-18-000010

Lokalita: Lieskovec
Obytná plocha: 170 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 1 400 m2
Dátum pridania: 13.02.2018
170 m2
134 800,00

Predaj, rodinný dom s veľkou hospodárskou budovou, blízko Zvolena

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Lieskovec pri Zvolene. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe1400 m2. Ponúkaná nehnuteľnosť pozostáva z rodinného domu v tvare L, murovanej letnej kuchynky s napojenou vodou, elektrinou a kanalizáciou, veľké humno oddeľujúce dvor od záhrady, humno je vydláždené zámkovou dlažbou, čiastočne betónovou podlahou, napojené na elektrinu aj vodu, umelé jazierko, a veľká záhrada.

POPIS DOMU: prízemný dom pozostáva z piatich obytných miestností, chodby, špajze, kotolne s plynovým kotlom, kúpeľne s WC, je čiastočne podpivničený, v suteréne sú tri skladové miestnosti. Interier je takmer čiastočne zrekonštruovaný: nová strecha s veľkým podkrovným priestorom, nové rozvody vody, elektriny, plynu, kúrenia aj odpad, nové plastové okná, dvere, podlahy (plávajúca v 3-izbách), keramická dlažba v chodbe a v kúpeľni, v dvoch miestnostiach sú pôvodné dlažby, stropy v obytnej časti sú znížené s bodovým osvetlením. Dom je napojený na kamerový systém, brána pripravená na elektrické ovládanie. Pred vstupnými dverami je nedokončená vyvýšená terasa.

Celý dom je oddrenážovaný, dvor je čiastočne rozpracovaný, v cene sú zatrávňovacie panely a zemina na povrchovú úpravu dvora. Dvor uzatvára prechodové humno v dobrom stave so zdravou strechou, dláždenou podlahou. Do humna je privedená voda aj elektrina. Na pozemku sa nachádza aj vrt s úžitkovou vodou, ktorá je vedená do 20 m3 nádrže.
Dom je možné zakúpiť aj so záhradou 2000 m2, ktorá nadväzuje na hospodársku budovu.

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vypracovaný.

Cena 134 800 € Súčasťou ceny je právny a katastrálny servis, v prípade potreby sprostredkujeme finančné poradenstvo, znalca na ohodnotenie ceny pre požiadavku hypotekárneho úveru, pomôžeme pri prepise energií. Bližšie informácie: 0948 523 459.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kanalizácia:

Kontaktné údaje

WIN REAL, s.r.o.

Marian Paška

zobraziť telefón