logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, 120 m², pozemok je ohradený, mierny sklon ID: 524

Lokalita: Nová Bystrica
Obytná plocha: 120 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Minimálna výmera pozemku: 1 531 m2
Dátum pridania: 05.02.2018
120 m2
118 000,00

Romantická chalupa v krásnom prostredí Novej Bystrice – Vychylovke.

Popis nehnuteľnosti

Kompletne zrekonštruovaná drevenica sa nachádza v Novej Bystrici, v časti Vychylovka.
5izbová chalupa s celkovou podlahovou plochou 120 m2 prešla v roku 2007 rozsiahlou rekonštrukciou.
Na prízemí je kuchyňa s krásnou keramickou pecou, veľká obývačka, kúpeľňa a samostatná izba. V obytnom podkroví sú 3 samostatné izby. Chalupa je čiastočne podpivničená.
Tepelnú pohodu v chalupe zabezpečuje keramická pec, kde sa dá nielen kúriť, ale aj variť, piecť a zohrievať jedlo. Každá izba má ešte samostatný elektrický radiátor. Chalupa je napojená na obecnú vodu a odpad je riešený septikom.

Vo dvore je postavená aj veľká dreváreň, krytá terasa a za terasou je malé jazierko. Jazierko je zásobované potôčikom, lemujúcim hranicu pozemku, čo spríjemňuje horúce letné večery na verande. Pozemok má celkovú výmeru 1531 m2. Má prevažne okrasnú funkciu.

Okolité lesy sú ideálnym miestom na oddych, či už turistika (vodná nádrž Nová Bystrica) , cykloturistika (Bystrická cyklomagistrála), hubárčenie, zber byliniek...atď. Vo Vychylovke je historická lesná úvraťová železnica (jediný úvraťový systém v Európe) a skanzen (pamiatky ľudovej architektúry, neopísateľná flóra a fauna, i tak hľadané ticho a božský kľud...). Na rodinnú lyžovačku môžete vyraziť do lyžiarske strediska Oravská Lesná - Orava Snow.

Chalupa je ideálnym miestom, kde si oddýchne celá rodina od stresu a mestského zhonu, je totiž v Naj dedinke roka 2015...

INFO: 0905 787 797

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 6
Sklon pozemku: Mierny sklon
Počet poschodí: 2
Ohradený pozemok:
Počet parkovacích miest: 3
Tichá lokalita:

Kontaktné údaje

KREATOR plus, s.r.o.

KREATOR plus, s.r.o. www.kreator.sk

zobraziť telefón