logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Svätoplukova, 86.26 m², pôvodný stav ID: 5345

Lokalita: Košice - Staré Mesto
Ulica: Svätoplukova
Obytná plocha: 86,26 m2
Úžitková plocha: 86,26 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Dátum pridania: 11.07.2018
86,26 m2
160 800,00

2 IZBOVÝ BYT NOVOSTAVBA KOŠICE CENTRUM

Popis nehnuteľnosti

Popis bytu: dvojizbový byt o výmere 86,26m2 s balkónom o výmere 3,67m2, s dvomi kúpeľňami s WC, druhé poschodie s výťahom, cena 160 800,-eur.                

Byty majú obvodové steny z tehál Porotherm 300 mm s tepelnou izoláciou a fasádnym systémom. Vnútorné deliace steny medzi bytmi hrúbky 250 mm a 300 mm, tehla Porotherm  Akustic. Steny a stropy štuková omietka ukončená hygienickým náterom. Hygienické zariadenia majú povrchovú úpravu omietka – predpríprava na montáž obkladov. Podlahy ukončené poterom bez nášľapnej vrstvy. Elektroinštalácia ukončená zásuvkami, vypínačmi, bytový rozvádzač, elektroinštalácia bez montáže svietidiel. V kuchyni je navrhnutá indukčná doska. Vykurovanie elektrické podlahové s centrálnym zdrojom a reguláciou vykurovania v každom byte samostatne. Vodovod a kanalizácia ukončená vývodmi na zariaďovacie predmety, vodovod ukončený ventilmi. V kúpelni sú namontované podomietkové splachovače. Odvetranie priestorov kuchyne a kúpeľne obsahuje prívod VZT potrubia na odvod vzduchu z digestora a priestoru kúpelne bez ventilátora. Byt je uzatvorený protipožiarnými a bezpečnostnými dverami. Na balkóne je na podlahe uložená dlažba, zábradlie oceľové so sklenenou výplňou. Okná a celopresklenené steny exteriéru sú hliníkové s izolačným trojsklom.

Projekt sa nachádza v exkluzívnej lokalite Košíc, ktorá je známa a obľúbená najmä tým, že poskytuje netradičné bývanie v bezprostrednom dotyku so zeleňou priamo v centre mesta. Je situovaný v mestskej časti Staré mesto, iba 3 minúty pešo od historického centra mesta. V okolí nájdete okrem krásneho mestského parku aj služby rôzneho druhu, ktoré vám uľahčia váš. každodenný život.

Zámerom projektu bolo vytvoriť moderné bývanie v lukratívnej časti Košíc s unikátnym výhľadom na najväčší park v meste alebo s pohľadom do uzavretého vnútra bloku, kde objavíte súkromné átrium s príjemným posedením. Okrem výhodnej polohy je projekt výnimočný aj svojou kvalitou a prepojením s históriou pôvodnej stavby.   

Bytový dom má 41 dvoj- až päťizbových veľkometrážnych bytov s loggiami alebo teraskami na štyroch nadzemných podlažiach s podlahovou plochou od 47,40m2, do 141,10m2. Smerom k mestskému parku sú od 1.NP po 4.NP navrhované byty, ktoré majú dennú časť orientovanú smerom k parku. Časť novostavby má dennú časť bytu orientovanú smerom na ulicu. Zachovaním uličných čiar a hraníc zástavby oboch ulíc vzniklo v centre riešeného územia átrium, do ktorého sú orientované nočné časti bytov. Novonavrhované trojpodlažné dvorné krídlo na severnej strane parcely ešte podporilo intimitu vnútro dvorového priestoru, ktorý je určený len na oddych.                                                                                                                                                                                    

Súčasťou návrhu objektu je aj systém parkovania, ktorý je riešený podzemným parkoviskom prístupným rampou z ulice. Bytový dom ponúkne 51 parkovacích miest rôznych veľkostí a umiestnenia. Zo suterénu objektu sa pohodlnými výťahmi dostanete priamo ku vstupu do bytu. Okrem podzemných parkovacích miest je možné využiť aj parkovanie v blízkosti objektu na vyhradených miestach pre rezidentov. V pôvodnej historickej budove a v suteréne podzemného parkoviska budú pre každý byt umiestnené rôzne veľké pivničné priestory, ku ktorým bude priamy prístup. V priestoroch historickej budovy budú umiestnené nebytové priestory určené pre služby ako kaviareň, obchody či kancelárie. Ako jediný objekt v Košiciach bude ponúkať svojim majiteľom aj možnosť využitia súkromnej autoumývarky umiestnenej v suteréne bytového domu a detského kútika s profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek.

Rodiny s deťmi si prídu na svoje vďaka rôznorodej ponuke detských ihrísk, predškolských zariadení či letného kúpaliska. Rezidencia sa bude nachádzať v bezprostrednej blízkosti kultúrneho centra Kunsthalle. Pohodlný životný štýl vám zabezpečia aj služby ako mini potraviny, kaviareň či súkromný detský kútik umiestnený v historickej časti objektu, či bezproblémové parkovanie na rezidentských miestach v okolí.

Z Rezidencie je blízko naozaj všade: pošta, materská škola, základné školy, reštaurácie, bary a kaviarne, letné kúpalisko, wellness, fitnes centrum, kultúrne centrum Kunsthalle, mini potraviny v komplexe, klubová kaviareň v komplexe, babysitting v komplexe, detské ihrisko, zdravotnícke služby, mestský park,  zastávka MHD a železničná stanica.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Poschodie: 2
Počet WC: 2
Počet kúpelní: 2
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 4
Výťah:

Kontaktné údaje

Vasiľ Blaha

AA REALITY Košice s.r.o.

Vasiľ Blaha

zobraziť telefón