logo reality.sme.sk

EXKLUZÍVNE, 2- izbový byt, Švermova ulica ID: 1757

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Švermova
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 20.02.2018
60 m2
75 000,00

EXKLUZÍVNE, 2- izbový byt, Švermova ulica

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj 2 izbový byt o výmere 59,9 m2 na 3. poschodí obytného domu na Švermovej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza v 4-poschodovom zateplenom dome bez výťahu.

Predávaný byt pozostáva z 2-och izieb, kuchyne, vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC a murovanej pivnice v suteréne. Byt nemá balkón ani loggiu. Byt bol čiastočne zrekonštruovaný, v celom byte boli vymenené podlahy, boli vyhotovené nové keramické obklady a v roku 2015 bola nainštalovaná nová kuchynská linka ako aj nové dvere. Okná sú samozrejme plastové.

Výhodou bytu je najmä jeho výborná poloha takmer v centre mesta pri ESC ako aj skutočnosť že v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a to najmä materská škola, nákupné možnosti, ale zástavka MHD.

V prípade záujmu Vám náš hypotekárny poradca pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke a náš súdny znalec ktorého akceptujú všetky banky Vám vypracuje Znalecký posudok potrebný k vybaveniu úveru.

Viac informácii Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii alebo na telefónnom čísle 0905 613 160 prípadne mailom na adrese kovalik@maxiss.sk.

ID zákazky: 1757

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Poschodie: 3 / 4
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Pivnica: 1 m2
Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Panelová

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón