logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 132 m², novostavba ID: 32

Lokalita: Miloslavov
Úžitková plocha: 132 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 760 m2
Dátum pridania: 01.11.2018
132 m2
330 000,00

Luxusne zariadený Rodinný dom Alžbetin Dvor

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám prízemný tehlový rodinný dom, v novej časti obce Miloslavov - Alžbetin Dvor, ktorý je okamžite pripravený na bývanie, v dome je všetko potrebné na jeho plnhodnotné užívanie vrátane takých detailov ako je automatické kosenie/zavlažovanie trávnika, plynový gril na letnú grilovačku či profesionálne upravená záhrada s fontánkou.
Rodinný dom je novostavba kolaudovaná v roku 2013, kedže bol málo využívaný, zariadenie je moderné a bez opotrebovania. Nehnuteľnosť je kompletne vybavená kvalitnými zriaďovacími predmetmi. Je postavený na rožnom pozemku ulice v Alžbetinom dvore. Na pozemku je možné parkovať štyri autá + parkovanie v garáži. Na pozemok sa môžete dostať cez dve elektrické brány na autá a klasickú bránku pre peších. Dom sa skladá zo štyroch izieb (obývačka s kuchyňou, pracovňa, hosťovská izba a spálňa), šatník, kúpelňa, technická miestnosť s úložným priestorom a garáž, ktorá je predĺžená o priestor na dielňu, odkladací priestor. Dom je klimatizovaný a vybavený bezpečnostným zariadením, ktoré komunikuje cez GSM, s možnosťou rôznych nastavení. Snímače sú umiestnené vo všetkých izbách. Ďalej je k dispozícii video vrátnik, automatické zavlažovanie, a automatické kosenie profesionálne upravenej záhrady s terasou, altánkom a fontánkou. Kúrenie je zabezpečované inteligentným podlahovým kúrením od francúzskej firmy, ktoré je možne nastavovať pre každú izbu zvlášť, prostredníctvom digitálneho ovládača umiestneného v každej izbe. Ohrev vody zabezpečjú výkonné slnenčné kolektory umiestnené na streche domu. Rýchy internet je zabezpečený cez optický kábel spoločnosti TELEKOM. Obývačka s kuchyňou obsahuje kuchynskú linku, pracovný kuchynský ostrov s varnou platňou, elektrickou rúrou a digestor. Priamo z obývačky môžete užívať letnú terasu, ktorá je prístupná cez veľkoplošné otvárateľné okná. Celý rodinný dom je kompletne zariadený kvalitnými značkovými spotrebičkmi (Liebher, Siemens, Whirpool, Indesit) Americká chladnička, umývačka riadu, varná doska, elektrická rúra, odsávač pár, sušička prádla, práčka, automatická kosačka, klasická motorová kosačka, jedálenský stôl, plynový ohrievač na terase, plynový gril na letné posedenia, jedálenský stôl, sedacia súprava, oddychové kreslo. Dom sa predáva so všetkým zariadením. Dom je pripravený na okamžité konfortné bývanie. Na pozemku sú všetky inžinierske siete.
Lokalita Alžbetin Dvor je vzhľadom na dynamicky sa rozvíjajúci región a plánovaný novú cestu R7 atraktívna, z hľadiska bývania a predpokladaného vzostupu cien nehnuteľností. V pešej dostupnosti sa nachádza ihrisko, zdravotnícke zariadenie, škola, škôlka, vlaková stanica s napojením na MHD, potraviny. Neďaleko sa nachádzajú ďalšie ponuky služieb a zariadení, pošta, welneshotel, fitnes, prírodné kúpalisko.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene:
Kaucia: Násobok mesačného nájmu
Výška kaucie: 330000 €
Počet parkovacích miest: 5

Kontaktné údaje

IMC REAL

Richard Tomáš

zobraziť telefón