logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Fialkové údolie, 162 m², novostavba ID: 28339

Lokalita: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Fialkové údolie
Úžitková plocha: 162 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 03.11.2017
162 m2
1 800,00 / mesačne

4-izb. byt nad hradom vo Fialkovom údolí, Bratislava I

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izb. byt nad hradom vo Fialkovom údolí, s predzáhradkou, s pekným výhľadom, v lukratívnej lokalite nad hradom, Bratislava - Staré Mesto, Bratislava 1. Lokalita bytu ponúka dobrú dostupnosť do centra mesta, ako aj na diaľničný obchvat. Navyše len 15min peši do mesta.
Nachádza sa v nízkopodlažnom dome, na prízemí. Celková výmera je 162 m² + predzáhradka + terasa. Voľný hneď.
Byt pozostáva z obývacej izby, jedálne, kompletne vybavenej kuchyne, 3 izieb, vstupnej haly, 2 kúpeľní, terasy a predzáhradky. Byt sa prenajíma nezariadený. V celom byte je klimatizácia, podlahové kúrenie a exteriérové hliníkové rolety.
Cena prenájmu je 1800 €/mesiac s DPH + energie 250 €/mesiac. Parkovanie pre 2 autá. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii na nezáväznej obhliadke alebo u uvedeného makléra.

LUXURY APARTMENT IN OLD TOWN - For rent 4 bedroom apartment with a little garden and garage in Violet valley in BA I.-Old Town
We offer to rent a luxury, sunny 4-bedroom apartment with an area of 162 m2 in the lucrative district of the castle in Bratislava 1 - Old City – Fialkove udolie, just 3 minutes by car and 15 minutes walk to the city center. Apartment in a nice new building with an elevator, a spacious living room with kitchen and dining room, 2 x bathroom with toilet, wardrobe, 3 bedrooms, a terrace, garage, air conditioning, heating system, security doors, alarm. The apartment is rented unfurnished however it is possible to provide furniture. The rental price is 1800 €/per month plus 250 € energy. Contact: phone number: + 421 948 399 230 or e-mail: zemanova@reality.ba

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa

Kontaktné údaje

Mária Zemanová

Reality Bratislava, s.r.o.

Mária Zemanová

zobraziť telefón