logo reality.sme.sk

TOP Living: Ponúkame na predaj stavebný pozemok 19000 m2 v blízkosti Tatralandie - EXKLUZÍVNE ID: RE0002215-17-000102

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Obytná plocha: 19 000 m2
Minimálna výmera pozemku: 19 000 m2
Dátum pridania: 21.10.2017
19 000 m2

TOP Living: Ponúkame na predaj stavebný pozemok 19000 m2 v blízkosti Tatralandie - EXKLUZÍVNE

Popis nehnuteľnosti

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj stavebný pozemok v bezprostrednej blízkosti Tatralandie.

Podľa platného územného plánu mesta Liptovský Mikuláš je pozemok určený na výstavbu v zmysle daného urbanistického bloku.
Maximálna výška výstavby sú 2 nadzemné podlažia a maximálna zastavanosť je 10%.

Pozemok je určený pre:
Zariadenie pre šport a rekreáciu celomestského i regionálneho významu vytvárajúce predpoklady pre uspokojenie širšej škály potrieb obyvateľov i návštevníkov mesta.
Najmä: zariadenie pre šport a rekreáciu, zariadenia prechodného ubytovania, zariadenia obchodu a služieb – dominantné integrované do športovorekreačných komplexov, zariadenia pre kultúru a zábavu.

Prístupné je funkčné využitie nenarúšajúce svojimi priestorovými a prevádzkovými nárokmi prevládajúci charakter a kvalitu prostredia.
Najmä: administratíva, zariadenia školstva, zdravotníctva, soc. starostlivosti, zariadenia individuálnej rekreácie, obslužné komunikácie, zariadenia technickej infraštruktúry slúžiace na obsluhu územia, špeciálne zariadenia dopravy lokálneho významu okrem helikoptu.

Kompletné informácie k predmetnej parcele Vám poskytneme na vyžiadanie.

Kontakt: Katarína Podhradská 0948129300

Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

TOP Living s.r.o.

Katarína Podhradská

zobraziť telefón