logo reality.sme.sk

Obchodné priestory, 581 m²

Lokalita: Podtureň
Obytná plocha: 180 m2
Minimálna výmera pozemku: 1 400 m2
Dátum pridania: 12.08.2018
581 m2

Predaj, polyfunkčná budova - komerčný objekt Podtureň, Liptovský Mikuláš

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj trojpodlažnú čiastočne rekonštruovanú polyfunkčnú budovu. Objekt sa nachádza na Liptove, v obci Podtureň blízko okresného mesta Liptovský Mikuláš. Zastavaná plocha je 581 m2, úžitková plocha objektu je približne 1400 m2 s možnosťou dobudovania ďalšej podlahovej plochy.

Objekt sa skladá zo štyroch samostaných ale prepojených budov. Časť budov prešla rekonštrukciou a časť rekonštrukciou práve prechádza. Kúrenie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a každá zo štyroch častí sa dá vykurovať samostatne. Do budovy je možné zaviesť plyn. Ohrev vody je zabezpečený elektrickými bojlermi.

Budova č. 1 - práve precháda rekonštrukciou. Po skončení rekonštrukcie bude možné využiť ako kancelárie, menšie skladové priestory so sociálnym zázemím alebo ako obytné priestory.

Budova č. 2 - samotná stavba je z tehly a porfixu. Časť budovy tvorí zrekonštruovaný ihneď obývateľný priestranný štvorizbový byt a ďalšie obytné priestory.

Budova č. 3 - dvojpodlažná budova vhodná na umiestnenie ľahkej výroby, napr. drevárskej dielne. Budova má nákladný výťah.

Budova č. 4 - trojpodlažná budova s najväčšou podlahovou plochou, v súčasnosti využívaná ako bazár použitého nábytku, vhodná na využitie ako skladové priestory.

Polyfunkčný objekt ako celok je možné prebudovať napr. na byty, ateliér, kancelárske priestory, výrobné a skladové priestory, predajňu, dom pre seniorov, alebo na budovu s iným komerčným využitím. Nehnuteľnosti sú pripojené na verejný vodovod, kanalizáciu a elektrickú sieť.

Podtureň je ľahko dostupná obec všetkými druhmi dopravy, má rýchle pripojenie k diaľnici D1. Nachádza sa 3 km od rekreačne vyhľadávanej obce Liptovský Ján, a 5 km od okresného mesta Liptovský Mikuláš.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 515 056 alebo na marianhlavna@haloreality.sk. ID ponuky: LM-39146

HALO reality - profesionálne služby, v ponuke viac ako 2500 nehnuteľností! Líder v slovenských realitách - 40 okresov v SR.

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- hypotekárne služby našich partnerov na mieru
- naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 6

Kontaktné údaje

HALO reality, s.r.o.

Marián Hlavna

zobraziť telefón