logo reality.sme.sk

Dom, 776 m², pôvodný stav, balkón ID: KENJ-234-389339

Lokalita: Ždaňa
Úžitková plocha: 776 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 776 m2
Dátum pridania: 22.11.2017
776 m2
77 000,00

Rezervované Ponúkame na predaj veľký RD v obci Ždaňa

Popis nehnuteľnosti

Chcete bývať na dedine len 17 km od Košíc a zrekonštruovať si dom poľa vlastných predstáv? Tak Vám ponúkame priestranný rodinný dom v obci Ždaňa na Okružnej ulici s výmerou 776 m2 z čoho zastavaná plocha je 368m2. Jedná sa o dvojpodlažnú stavbu obdĺžnikového tvaru s orientáciou na západ.

Technický popis :
základy betónové s vodorovnou izoláciou, murované z kvádrov a tehál, deliace konštrukcie - tehlové, vnútorné omietky - vápenné štukové, stropy - betónové monolitické, krov - pultový, krytina strechy na krove - z pozinkovaného plechu, klampiarske konštrukcie strechy - z pozinkovaného plechu - žľaby a zvody, ostatné klampiarske konštrukcie - z pozinkovaného plechu, plochy steny - brizolit, dvere - drevené hladké plné alebo zasklené, okná - v prednej časti domu 4 ks plastové, v zadnej časti RD a na chodbách sú pôvodné drevené okná, podlahy obytných miestností sú pôvodné drevené - palubovky, podlahy ostatných miestností - keramické dlažby, príprava TÚV - el. bojler. V kúpeľni vaňa, umývadlo a WC. Kuchyňa je staršia s plynovým sporákom a plynovou rúrou.

Dispozičné riešenie:
I. NP / prízemie/ - vstup, chodba, schodisko do II.NP, 2 x izba, kúpeľňa spoločná s WC, komora, kotolňa
II. NP /poschodie/ - chodba so schodiskom, 3 x izba, kúpeľňa, WC, kuchyňa a komora, vstup na pôjd.

Rodinný dom je napojený na elektrickú NN sieť, verejný vodovod a plyn z verejnej siete, má aj vlastnú studňu za domom a kanalizácia je zaústená do žumpy. Možnosť využitia ako dvojgeneračný, nakoľko má dva vstupy na obé podlažia.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou rodinného domu.

V prípade ak Vás ponuka zaujala kontaktujte ma na tel.č. 0903 654 343 - Nikola Janoková

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Celkový počet miestností: 5

Kontaktné údaje

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Nikola Janoková

zobraziť telefón