logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 150 m², novostavba ID: 28004

Lokalita: Orechová Potôň
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 840 m2
Dátum pridania: 04.10.2017
150 m2
158 000,00

Krásny 4i. bungalov s udržiavanou záhradou, Orechová Potôň

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj krásny 4 izbový rodinný dom typu bungalov nachádzajúci sa v tichej slepej uličke v obci Orechová Potôň.

Rodinný dom bol postavený v roku 2004, samostatne stojaci bungalov, zastavaná plocha 148,68m2, stavebný materiál Hebel Ytong (38), škridla z betónových dvojdrážkových škridiel, plastové okná s izolačným dvojsklom, žulové vonkajšie parapety, bez podpivničenia. Interiér ladený v prírodných farbách.

Dom je napojený na kanalizáciu, verejný vodovod, elektrinu, na pozemku vlastná studňa. Vykurovanie ústredné teplovodné (radiátory) v kúpeľni podlahové vykurovanie.

Dispozičné riešenie: 1x vstupná predsieň, 1x kuchyňa s jedálňou, 1x kúpeľňa s vaňou a toaletou, 1x obývacia izba, 3x izba

V dome zostáva kuchynská linka so vstavanými elektrospotrebičmi, kúpeľňový nábytok a dve vstavané skrine.

Pozemok o výmere 840m2, na pozemku sa nachádza samostatne stojaca garáž pre dve autá (48,44m2), pekne upravená udržiavaná záhrada.

V obci je veľmi dobré vlakové spojenie, RegioJet.

Možnosť financovania cez hypotekárny úver.
V cene je zahrnutý kompletný právny servis zabezpečený právnikom (vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu...), preverenie právneho stavu danej nehnuteľnosti, notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách, poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám zabezpečíme bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4

Kontaktné údaje

Sandra Bittová

Reality Bratislava, s.r.o.

Sandra Bittová

zobraziť telefón