logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 205 m², kompletná rekonštrukcia, pozemok je ohradený ID: 835

Lokalita: Bílkove Humence
Obytná plocha: 95 m2
Úžitková plocha: 205 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 748 m2
Dátum pridania: 08.09.2017
205 m2
89 900,00

Pekný 3-izb. RD - Bílkove Humence

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný na trvalé bývanie, alebo rekreáciu v obci Bílkove Humence (22 km od Malaciek, 60 km od Bratislavy) - obľúbená rekreačná oblasť pod lesom vyhľadávaná hubármi, rekreantmi a záhradkármi.

VÝMERY:
Celková výmera pozemku je 748 m2, obytná plocha 95 m2, pivnica 90 m2, podkrovie 95 m2, garáž 24 m2.

DISPOZÍCIA:
Prízemie (95 m2): Obytná časť domu sa skladá zo schodiska, priestrannej predizby, chodby, otvorenej kuchyne a obývačky (spolu 35m2), spálne (21 m2), detskej izby (14 m2), veľkej kúpelne so sprchovacím kútom a masážnou vaňou (9,6 m2) a komory (2,2 m2).
Suterén (90 m2): Pod obytnou časťou je suterén, ktorý bol vystavaný ako dielňa a hobby priestory. Celkom 4 samostatné miestnosti s oknami, ktoré je možné podľa vlastných predstáv upraviť na akékoľvek aktivity.
Podkrovie (95 m2): možnosť prestavať na obytné priestory, alebo ateliér. Strecha je 9 ročná so škridlou Tondach a krov bol čiastočne opravený a vymenený.

STAV DOMU:
RD bol postavený v roku 1966 z pálenej tehly. V roku 2015-2017 prebehla rekonštrukcia: Vstupné dvere sú hliníkové s izolačným trojsklom, všetky okná v obytnej časti sú nové, plastové (Salamander) s trojsklom. Dom má elektrické kúrenie nízkoteplotnými infra panelmi na strope s novou elektroinštaláciou. Každá miestnosť má vlastný termostat. V obývačke je krb pre lokálne vykurovanie. Voda je z vlastnej (vyše 100 ročnej tehlovej) studne. Popred dom prechádza vedenie plynu aj vody a je možné sa naň v prípade záujmu pripojiť. Mesačné náklady na celý dom predstavujú 75 € (záloha na kúrenie elektrinou). Obývačka a spálňa majú pôvodné drevené parkety, ktoré boli odborne obrúsené a nalakované. Detská izba má drevené parkety (jaseň). Ostatné priestory obytnej časti majú dlažbu.

K domu je samostatná garáž pre auto do dĺžky 5,3 m. Garážová brána je nová, mechanická s možnosťou inštalácie elektropohonu. Pred garážou je priestor pre státie druhého auta. Dom je pripojený na vysokorýchlostný internet od RadioLan a má prípravu pre DVB-T a satelitný rozvod v každej miestnosti.

Záhrada je momentálne v trávnikovej úprave a terén zrovnaný. Plot je pred opravou/výmenou, podobne ako exteriér domu, ktoré si môže dokončiť nový majiteľ podľa seba.

Dom je bez akejkoľvek ťarchy a kúpou je voľný. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver.

Kontakt: 0907 547856.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Pivnica: 90 m2
Krb/Kachle:
Hypotéka možná:
Sklon pozemku: Rovina
Konštrukcia objektu: Tehlová
Podlaha: Parkety
Okná: Plastové
Internetové pripojenie: Mikrovlnné
Turistika
Cykloturistika
Blízko les
Rok kolaudácie: 1966
Garáž:
Plyn:
Ohradený pozemok:
Tichá lokalita:

Kontaktné údaje

RK ANNA, s.r.o.

Marian Polák

zobraziť telefón