logo reality.sme.sk

3 izbový byt, 80 m², kompletná rekonštrukcia, samostatná kuchyňa ID: 3204

Lokalita: Trenčín
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 12.10.2017
80 m2
500,00 / mesačne

3-izbový byt v rodinnom dome s dvorom, krbom, Trenčín - Zlatovce

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v rodinnom dome - samostatne stojaci rodinný dom v Trenčíne, v časti Zlatovce. Byt je kompletne rekonštruovaný a je zariadený. Dom tvoria dve nadzemné podlažia (2 x 80 m2) a pivnica. Každé poschodie má samostatné meranie el. energie. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí, má vlastné bytové dvere v dome, vstup do domu je spoločný (každý z bytov má v dome vlastné dvere). Byt tvorí veľká obývačka spojená s kuchyňou, 2 izby, chodba, WC a kúpeľňa. S bytom možno užívať aj pivnicu (práčovňa, sklad), záhradu pri dome s altánkom a krbom – dom je na pozemku s výmerou 400 m2. Pred domom sú vlastné parkovacie miesta k bytu. K dispozícii sú všetky IS. V izbách je štruktúrovaná sieť. Kúrenie a ohrev teplej vody – nový plyn. kotol, radiátory. Nachádza sa vo veľmi pokojnej lokalite.

Byt je voľný od ihneď.

Cena prenájmu 550 €/mesiac. (v cene je záloha na plyn 50,- EUR/mes. ) + elektrickú energiu si prihlási nájomca na seba. Pri dlhodobom prenájme zľava (3 roky a viac, zľava sa uplatní po troch rokoch).

Záujemca o prenájom neplatí žiadnu províziu pre RK. Nájomca uhradí majiteľovi depozit vo výške 2 mesačných nájmov, ktorý bude vrátený nájomcovi pri ukončení nájmu. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa

Kontaktné údaje

Ľubomír Gubov

Komerčné Reality, s.r.o.

Ľubomír Gubov

zobraziť telefón