logo reality.sme.sk

Obchodné priestory, Ľ. Ondrejova, 1696 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: N01264

Lokalita: Prievidza
Ulica: Ľ. Ondrejova
Úžitková plocha: 1 696 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 2 701 m2
Dátum pridania: 18.07.2019
1 696 m2
339 000,00

Výrazne znížená cena ! Nebytové - prevádzkové priestory 1695 m2 sídlisko Zaptôčky Prievidza

Popis nehnuteľnosti

Ponuka na predaj nebytové/prevádzkové priestory, o celkovej výmere podlahovej plochy 1695 m2, ktoré sa nachádzajú na II. podlaží v budove, ktorá je postavená v centre sídl. Zapotôčky na ul. Ľ.Ondrejova. Jedná sa o lokalitu s vysokou frekvenciou ľudí, čo ponúka priestor pre široké využitie ponúkanej nehnuteľností.

ODPORÚČANIE MAKLÉRA:
Nebytové/prevádzkové priestory - vhodné ako investícia, so širokým využitím - napr. - obchodné, administratívne, fitnes, reštaurácia, služby, sídlo firmy, skladové/výrobné priestory a iné rôzne účely.

Nebytové/prevádzkové priestory sa nachádzajú v samostatne stojacej budove na II.podlaží so samostatným hlavným vstupom, na I.podlaží sa nachádza Supermarket COOP Jednota.
V minulosti boli priestory využívané ako súkromná Základná škola a materská škôlka so zázemím - načo je objekt aj dispozične upravený. V centrálnej časti tohto podlažia je átrium s pôdorysnou plochou 311m2.
Detailné oboznámenie sa s objektom bude realizované formou osobnej obhliadky s poskytnutím všetkých potrebných informácií a s oboznámením sa s jeho technickým stavom.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Zmiešaná
Počet poschodí: 2

Kontaktné údaje

RE/MAX TECHREALITY

Anna Plesnivá

zobraziť telefón