logo reality.sme.sk

Luxusná vila, 444 m², pozemok je ohradený, rovina ID: 611

Lokalita: Miloslavov
Úžitková plocha: 444 m2
Minimálna výmera pozemku: 2 087 m2
Dátum pridania: 21.08.2017
444 m2
460 000,00

Rodinné sídlo na veľkom pozemku v Miloslavove

Popis nehnuteľnosti

Popis lokality
Luxusný rodinný dom sa nachádza v obci Miloslavov - Alžbetin dvor, Agátová ul., od centra Bratislavy je vzdialený 19 km. Nachádza sa na okraji obce v peknej a kľudnej časti. Stojí na rozľahlom oplotenom pozemku o výmere 2.087 m2 a pozostáva viacerých objektov. Dom je v perfektnom stave, vč. jeho vybavenia a zariadenia.

Popis nehnuteľnosti
Pôvodný rodinný dom bol postavený v r. 1999. Stavba bola v r. 2007 - 2008 kompletne rekonštruovaná a boli dostavané aj ďalšie objekty: hosťovský domček, letná kuchyňa, barbecue prístrešok s krbom a parkovacie prístrešky. Všetky objekty sú postavené z kvalitných - nadštandardných materiálov, ako stavebných, technických aj technologických.

Objekt číslo 1 - rodinný dom s integrovanou garážou má zastavanú plochu 151 m2, je kompletné podpivničený (chodba, veľká fittnes/hobby miestnosť, práčovňa s 2 práčkami, sušičkou, vaňou, sklad, kotolňa). Na prízemí je vstupná hala so schodiskom, obývacia izba s otvorenou dispozíciou - prepojená

s kuchyňou a jedálňou z ktorej je výstup na terasu, ďalej izba - pracovňa a zaujímavá oddychová miestnosť. Na poschodí - podkroví sa nachádza chodba, 3 priestranné spálne, kúpeľňa s WC a z dvoch izieb je výstup na balkón. Stavebný materiál domu je pálená tehla, vonkajší obklad - holandská lícová tehla. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, je zabezpečený alarmom s telefonickým prepojením, a taktiež samostatným kamerovým systémom s ukladaním priebehu udalostí na pevný disk. Vonkajšie hliníkové rolety sú ovládané elektricky na diaľku, tak ako terasová markíza. Zariadenie domu je vyrobené na mieru - vstavané časti (skrine), ale aj mnohé solitéry. Vykurovanie je duálne, centrálne, a podlahové na prízemnom podlaží. Kúrenie je tiež prostredníctvom prieduchov z vyhrievacej vložky krbu. Horné podlažie je vybavené troma samostatnými klimatizačnými jednotkami. Užitková plocha objektu je: 252 m2.

Objekt číslo 2 - hosťovský domček - má zastavanú plochu 35 plus 10 m2 (zázemie relaxačnej časti), je kompletne podpivničený - nachádza sa tu miestnosť s vírivkou a sauna. Na prízemí je kompletne zariadená obytná miestnosť s kuchynskou časťou, schodisko, toaleta a kúpeľňa. Na poschodí sú 2 zariadené spálne. Stavebný materiál je pálená tehla, vonkajší obklad - holandská lícová tehla. Objekt je zabezpečený ďalším samostatným alarmom, a ďalším samostatným kamerovým systémom, ktoré pokrývajú plne aj tretí objekt (letnú kuchyňu). Samostatný je aj prívod vody a elektriny, s nezávislými meračmi. Užitková plocha objektu je: 110 m2.
Objekt číslo 3 - letná kuchyňa má zastavanú plochu 30 plus 25 m2 je stavebne prepojená s Prístreškom pre náradie (je tu zázemie technológie bazénu a skladové časti), je kompletne podpivničená, na prízemí je obytná miestnosť s kuchynským kútom, sprchou a WC. Podpivničenie obsahuje štýlovú vínnu pivnicu.

V ďalšej miestnosti je centrála automatickej závlahy.
Stavebný materiál je pálená tehla, vonkajší obklad - holandská lícová tehla. Objekt je zateplený aj pod tehlovým obkladom. Je zabezpečený spriahnutým alarmom, priestor pokrýva kamerový systém hosťovského domu, aj samostatným kamerovým systémom. Samostatný je prívod vody a elektriny, s nezávislými meračmi. Užitková plocha objektu je: 82 m2.

Každý z objektov má samostatný merač elektriny. Taktiež má každý z objektov interiérový krb. Pozemok je zavlažovaný dvoma nezávislými systémami závlahy, dve centrály, dve narážané studne.

Bazén je plne automatizovaný, s dvojitým vyhrievaním (obehové čerpadlo, solárna lamela). Alarmy aj kamerové systémy sú samostatné, s individuálnym napájaním, tak isto disponujú kamerové systémy dvoma samostatnými pevnými diskami.

Celý pozemok je oplotený murovaným plotom s obkladom, výšky 1,9 m postaveným na betónovom základe so 4 plotovými vrátami.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 10
Sklon pozemku: Rovina
Konštrukcia objektu: Tehlová
Ohradený pozemok:
Tichá lokalita:

Kontaktné údaje

Aston Lambert spoločnosť s ručením obmedzeným

Ing. Vladimír Cibulka

zobraziť telefón