logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Wolkrova, 70 m², kompletná rekonštrukcia ID: 532

Lokalita: Bratislava - Petržalka
Ulica: Wolkrova
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 04.08.2017
70 m2
129 500,00

3i byt BA - Petržalka - Wolkrova- 70 m2, s MOŽNOSŤOU prikúpiť GARÁŽ v garáž. dome na tej istej ulici, s výhľadom na HRAD, na skok do centra mesta..IHNEĎ

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj - 3 izbový byt v Bratislave - Petržalke – na Wolkrovej ulici, v panelovom bytovom dome, bezpečným a čistým vchodom a výťahmi, celková plocha - 70 m2 , z toho: podlahová plocha 66,02 m2 + 2,00 m2 loggia +1 m2 pivnica, 11/12, v osobnom vlastníctve.

K BYTU JE MOZNOSŤ PRIKÚPIŤ GARÁŽ NA WOKROVEJ ULICI - CCA 3 MIN PEŠO V GARÁŽOVOM DOME.


DISPOZÍCIA BYTU - vstupná chodba - z ktorej sa vchádza do samostatnej kúpeľne, samostatného WC a haly. spojenej s izbou do velkej obývačky, odkiaľ sa vchádza do dvoch samostatných izieb a veľkej obytnej kuchyne, z ktorej sa vychádza na lóggiu. Ľaťková pivnica prináleží k bytu.

POPIS BYTU: byt sa nachádza v panelovom bytovom dome. ktorý stojí v tichej a zelenej lokalite. Byt prešiel rekonštrukciou - má vymenené plastové okná, bezpečnostné dvere, zasklenú lóggiu, kúpeľňa a WC prešli úplnou rekonnštrukciou. V kúpeľni je zabudovaná vaňa a umývadlo. V chodbe, v hale a kuchyni sú dlažby, v izbách plávajúce parkety. Príjemné prostredie v byte zabezpečuje ústredné kúrenie s termostatickými ventilmi a pomerovými meračmi tepla, takže si svoje náklady viete regulovať.

LOKALITA BYTU: byt má severozápadnú orientáciu. Nachádza sa na skok do centra Bratislavy - 2 min od Auparku či CENTRA Starého Mesta v Bratislave v zelenej tichej lokalite na skok od jazera Draždiak, či od hrádze - kde sa dá dobre športovať po celý rok, v blízkosti je nemocnica, TESCO, LIDL, BILLA. Len na skok cez ulicu je Základná škola, takže vaše deti majú o bezpečnú dochádzku postarané. V okolí je výborná občianska vybavenosť - reštaurácie, posiľňovne, pošta, zdravotné stredisko a lekáreň, ako aj MHD a polícia. Obchodné centrá - nákupné centrum Aupark, St. Mesto máte na dosah ruky. Na diaľničný obchvat sa dostanete za 2 minúty, mestská doprava je na skok, ale ju nepočujete. Parkovacie možnosti v okolí bytového domu sa dajú vyriešiť kúpou GARÁŽE , nachádzajúcej sa v prízemí parkovacieho domu na Wolkrovej ulici .


CENA BYTU: 129 500 €
KONTAKT: RK BETTY
MAKLÉR: Zuzana Václavínková, 0905 680 241

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa
Poschodie: 11 / 12
Celkový počet miestností: 3
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Lodžia: 2 m2
Bezpečnostné dvere:
Vstavané skrine:
Telefónne pripojenie:
Hypotéka možná:
Konštrukcia objektu: Panelová
Prevažná orientácia: Juho-západ
Podlaha: Zmiešaná
Okná: Plastové
Kúrenie: Ústredné
Televízne pripojenie: Káblová televízia
Kúpalisko
Jazero/Vodná nádrž
Turistika
Cykloturistika
Rybačka
Blízko les
Obchody
Mestská doprava
Jasle
Škôlka
Škola
Detské ihrisko
Lekár
Lekáreň
Pošta
Banky
Kanalizácia:
Plyn:
Výťah:
Tichá lokalita:
Vlaková stanica:

Kontaktné údaje

Ing. Zuzana Václavínková - Betty

Zuzana Ing. Václavínková

zobraziť telefón