logo reality.sme.sk

REZERVOVANÉ- Rodinný dom za primeranú cenu, Slovenská Ľupča ID: 1709

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Slovenská Ľupča
Úžitková plocha: 230 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 658 m2
Dátum pridania: 20.11.2017
230 m2
139 000,00

REZERVOVANÉ- Rodinný dom za primeranú cenu, Slovenská Ľupča

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom v Slovenskej Ľupči v zástavbe rodinných domov v tichej a pokojnej časti. Výmera pozemku na ktorom sa rodinný dom nachádza je 658 m2, pozemok je úplne rovinatý.

Rodinný dom má jedno podzemné a 2 nadzemné podlažia a bol postavený v roku 1983. Rodinný dom je postavený z tehál, stropy sú riešené ako monolitické. Okná na rodinnom dome boli v roku 2009 vymenené za nové plastové s izolačným dvojsklom. Kúrenie ako aj príprava teplej vody sú riešené plynovým kondenzačným kotlom značky Vaillant ktorý je takmer nový (rok 2015). Vykurovanie je pôvodnými radiátormi na ktorých boli v roku 2015 osadené termoregulačné hlavice. Taktiež strop nad poschodím bol zateplený. Náklady spojené s vykurovaním a prípravou teplej vody mali majitelia vo výške 130 Eur mesačne (plyn).

Dispozičné riešenie:

- V podzemnom podlaží sa nachádza kotolňa na plyn ktorá je využívaná aj na odkladanie vecí ktoré je v dome potrebné odkladať (kosačka, záhradné náradie a podobne).
- Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, dve izby, komora kúpeľňa a WC. Súčasťou domu je aj vstavaná garáž na prízemí rodinného domu.
- Na poschodí sa nachádzajú 3 izby, v jednej z nich je krb, chodba, kúpeľňa a samostatné WC. Jedna izba bola prerobená z bývalej kuchyne takže v prípade Vášho záujmu je možné urobiť v dome 2 byty aj keď s jedným vstupom do domu.

Dispozičné riešenie domu môžete vidieť na pôdorysoch zverejnených vo fotogalérii.

K domu patrí rovinatá záhrada a výhodou je aj pokojná lokalita v ktorej sa rodinný dom nachádza ako aj dobrí susedia.

V prípade záujmu Vám náš hypotekárny poradca bezplatne pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke, spolupracujeme so všetkými bankami.

ID zákazky: 1709

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 6
Počet WC: 2
Počet kúpelní: 2
Pivnica: 15 m2
Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Tehlová
Garáž:

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón