logo reality.sme.sk

Luxusná vila, Dolinky, 270 m², kompletná rekonštrukcia ID: 11-549-384368

Lokalita: Trávnica
Ulica: Dolinky
Obytná plocha: 400 m2
Úžitková plocha: 270 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 600 m2
Dátum pridania: 20.02.2018
270 m2
175 000,00

Predáme exkluzívne 7 izb. vilu v Trávnici v tichej ulici pod lesom

Popis nehnuteľnosti

Predáme exkluzívne 7 izbovú vilu v Trávnici, v tichej ulici, pod lesom, na ulici Dolinky, blízko termálného kúpaliska Podhájska. Jedná sa o trojpodlažný, veľký, krásny, kompletne zariadený a okamžite obývateľný rodinný dom-vilu, s novou strechou, v uzatvorenom dvore s tromi vchodmi do domu, s garážou, s bazénom, saunou a veľkou, podzemnou klenbovou pivnicou. Výhodou je krásne prostredie pod lesom. Dispozične pozostáva: na podlaží zvýšenej pivnice je kuchyňa, technická miestnosť, práčovňa, kúpeľňa, sauna, posilovňa a 2× dlhá klenbová pivnica do podzemia. Na zvýšenom prízemí je predsieň, kuchyňa so špajzou, jedáleň spojená s obývacou izbou s krbom, knižnica, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a veľká lódžia. V zadnej časti je cez dvojkrídlové dvere vstup do bazénu a zimnej záhrady. V podkroví je predsieň, 4× nepriechodná izba, 1x priechodná izba, nad úrovňou bazénu je veľká terasa, cez ktorú sa točeným schodiskom schádza do bazénu. Súčasťou podkrovia je aj piata izba so samostatným vchodom (hosťovská) a kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, toaletou a bidetom. Kúrenie je centrálne plynom. Na dvore je ako druhý zdroj vody studňa a v zadnej časti je udržiavaná kaskádovitá záhrada.
Pred domom je predzáhradka, krb, parkovacie miesta a žumpa. Celé okolie domu je udržiavané je na ňom niekoľko ovocných stromov, rodiaci vinič a parková výsadzba, v zadnej časti je úžitková záhradka. Z domu je krásny výhľad na les a okolie.
Obec má dostatočnú občiansku vybavenosť, nachádza sa tam okrem iného MŠ a škola 1 -9 tr. Blízko obce (cca 1,5 km. ) sú dva menšie rybníky. V obci sú štyri historické kaštiele, kaplnka a pekný kostol. Dom je vhodný na rekreačné a trvalé bývanie pre náročných, alebo na podnikanie v oblasti prenajímania pre klientov blízkeho (4,3km.) termálneho kúpaliska.
Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest.
Na našej stránke si pozrite video z prostredia. Viac a obhliadky IBA na 0905 35 11 95, alebo 0904 140 161, alebo na laurova@reality-kontakt.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Celkový počet miestností: 7
Lodžia: 25 m2
Terasa: 30 m2
Pivnica: 40 m2
Bezproblémové parkovanie:
Krb/Kachle:
Hypotéka možná:
Konštrukcia objektu: Tehlová
Kúrenie: Lokálne
Garáž:
Plyn:

Kontaktné údaje

Ľudmila LAUROVÁ

Reality Kontakt

Ľudmila LAUROVÁ

zobraziť telefón