logo reality.sme.sk

EXKLUZÍVNE: 3+1 v hoteli LUX, 114 m2 + parkovacie miesto v cene ID: 1701

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Námestie Slobody
Úžitková plocha: 115 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 16.11.2017
115 m2
168 000,00

EXKLUZÍVNE: 3+1 v hoteli LUX, 114 m2 + parkovacie miesto v cene

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka rezidenčné bývanie v hoteli LUX priamo v centre mesta Banská Bystrica.

Rekonštrukciou časti hotela bolo vybudované nadštandardné rezidenčné bývanie možno práve pre Vás. Predávaný byt je zapísaný na Liste vlastníctva ako byt, takže jeho kúpu môžete financovať aj formou hypotekárneho úveru. Byt je dokončený v stave holobytu + klimatizačná jednotka s invertorom v obývacej izbe.

Predávaný byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, spálne, detskej izby, kúpelne spojenej s WC, samostatného WC, šatníka a loggie.

Spravovanie bytu môžete nechať na starostiach iných - Váš byt bude pod priamou správou správcovskej spoločnosti, ktorá zabezpečuje všetky služby spojené s prevádzkou bytu. Byt má samostatné meranie spotreby energií.

V cene bytu je zahrnuté jedno parkovacie miesto v krytom státí, ako aj sklad na 1.PP hotela ako aj spoluvlastníckeho podielu na pozemku na ktorom sa hotel LUX nachádza.

Medzi služby spojené s prevádzkou Vášho bytu patrí aj upratovanie spoločných priestorov ale aj ďalšie služby ako napríklad 24-hodinová služba recepcie, odvoz a likvidácia odpadu z miestnosti určenej na skladovanie odpadu na podlaží Vášho bytu ako aj ďalšie služby ktoré Vám uľahčia a spríjemnia Vaše bývanie.

V prípade Vášho záujmu môžete využiť ponuku množstva doplnkových služieb ako upratovanie, pranie, žehlenie, catering a podobne.

Vstup do residence je samostatným vchodom takže nedochádza k rušivým kontaktom majiteľov bytov a hostí hotela. Samozrejmosťou je to, že priestory sú chránené pred neoprávneným vstupom kartovými zámkami pre vstup výhradne osôb k vstupu oprávnených.

V prípade Vášho záujmu Vám náš hypotekárny poradca BEZPLATNE pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke.

ID zákazky: 1701

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 10 / 17
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 2
Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Drevostavba

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón