logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 950 m²

Lokalita: Liptovská Teplá
Obytná plocha: 750 m2
Úžitková plocha: 950 m2
Minimálna výmera pozemku: 1 483 m2
Dátum pridania: 01.12.2017
950 m2
76 000,00

Predaj, rodinný dom, Liptovská Teplá, Ružomberok

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj trojpodlažný čiastočne rekonštruovaný rodinný dom – historická budova bývalého mlynu, v OV, v Liptovskej Teplej, vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti regiónu Liptov. Zastavaná plocha je 240 m2, obytná plocha na troch podlažiach je 750 m2 s možnosťou dobudovania podkrovia. Dom sa nachádza v centre obce na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 1483 m2. Samotná stavba je z kameňa, kvádri a tehly. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou- novovybudovaná strecha s betonovým vencom, vymenená bola časť okien, bola začatá rekonštrukcia podkrovia - dostavaná časť podkrovia a niektoré vnútorne priečky. Pôvodne bola predstava prebudovať mlyn na penzión. Priestranné podlažia umožňujú v dome vybudovanie väčší počet obytných miestností. Takisto je možné objekt prebudovať napr. na ateliér, kancelárie alebo na inú polyfunkčnú budovu. Súčasťou domu je funkčný komín čo umožňuje vybudovanie krbu. Je čiastočne podpivničený s klenbovou pivnicou o výmere cca 40 m2. Nehnuteľnosť je pripojená na verejný vodovod, kanalizáciu, elektrickú sieť a plyn. Liptovská Teplá je ľahko dostupná obec všetkými druhmi dopravy, má rýchle pripojenie k diaľnici D1 v úseku Ružomberok - Liptovský Mikuláš. Nachádza sa 2 km od aquaparku Bešeňová, 5 km od kúpeľov Lúčky, 8 km od vodnej nádrže Liptovská Mara a aquaparku Tatralandia a 28 minút od lyžiarskeho strediska Jasná.Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 515 056 alebo na marianhlavna@haloreality.sk. ID ponuky: RK-37725

HALO reality - profesionálne služby, v ponuke viac ako 2500 nehnuteľností! Líder v slovenských realitách - 40 okresov v SR.

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- hypotekárne služby našich partnerov na mieru
- naše služby neustále zdokonalujeme / zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2500 aktuálnych ponúk.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 12

Kontaktné údaje

HALO reality, s.r.o.

Marián Hlavna

zobraziť telefón