logo reality.sme.sk

Veľký 3,5 izbový tehlový zariadený byt s garážou v centre mesta 125 m2 ID: 1664

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Horná
Úžitková plocha: 125 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 15.10.2017
125 m2
149 900,00

Veľký 3,5 izbový tehlový zariadený byt s garážou v centre mesta 125 m2

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3,5 izbový tehlový byt v centre mesta Banská Bystrica na Hornej ulici s vlastnou garážou.
Byt svojou polohou ponúka komfortné bývanie a zároveň na dosah centrum mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Výmera bytu 125,43 m2 + 13,15 m2 plocha dvoch loggií. Presklená loggia v tvare L s výmerou 10,77 m2 a menšia loggia s výmerou 2,38 m2.
K bytu prislúcha pivnica, umiestnená v suteréne bytového domu s výmerou 14,36 m2. Príjemnou súčasťou bytu je aj garáž o výmere 17,5 m2, umiestnená v samostatnom uzatvorenom dvore s elektrickou bránou, ktorá je už zahrnutá v cene bytu.

Dispozícia bytu:
Vstupná chodba – predsieň, z chodby sa prechádza do veľkého otvoreného priestoru obývacej izby a pracovne so vstupom na presklenú loggiu, spálne so vstupom do kúpeľne s rohovou vaňou a WC, zo vstupnej chodby je druhé samostatné WC s umývadlom, ďalej z chodby sa prechádza do kuchyne, poslednej izby a do komory, z kuchyne je prístup na menšiu loggiu.

Byt sa nachádza na 2. z 3. poschodí bytového domu. Orientácia bytu je na juhozápad a severovýchod, takže je dostatočne svetlý a slnečný. Tehlové múry medzi jednotlivými bytmi majú hrúbku 45cm, čo je zárukou pokoja a ticha. Byt tak poskytne majiteľom dostatok priestoru a komfortu. V obytnom dome je výťah, ale momentálne je vyradený z prevádzky.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou naposledy v roku 1998, kedy boli menené aj rozvody, obklady, dlažba, nové stierky, plastové okná, ostali zachované pôvodné parkety. V byte je ústredné vykurovanie.

Byt sa predáva vrátane zariadenia, tak ako to je možné vidieť na fotografiách.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza sa vyznačuje výbornou polohou a spojením s ostatnými časťami mesta a občianskou vybavenosťou (blízkosť obchodov, prírody, školy, škôlky, MHD, nová autobusová a železničná stanica, športoviská, námestie )

ID : 1664

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 2 / 3
Počet WC: 2
Počet kúpelní: 1
Pivnica: 14 m2
Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Tehlová
Garáž:

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Eliška Košičárová

zobraziť telefón