logo reality.sme.sk

EXKLUZÍVNE: 3- izbový byt Švermova ulica, Fončorda, 65 m2 - aj s nábytkom ID: 1642

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Švermova
Úžitková plocha: 65 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 12.05.2017
65 m2
79 900,00

EXKLUZÍVNE: 3- izbový byt Švermova ulica, Fončorda, 65 m2 - aj s nábytkom

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Švermovej ulici v Banskej Bystrici. Byt pozostáva z troch obytných miestností, kúpeľne, WC, kuchyne, vstupnej chodby a balkóna. K bytu patrí aj murovaná pivnica.

V predávanom byte boli vymenené pôvodné okná za plastové, v roku 2015 bola zmodernizovaná kúpeľňa a WC. V kúpeľni bol osadený veľký sprchovací box, boli vyhotovené nové keramické obklady stien aj keď bytové jadro ostalo pôvodné umakartové. Podlahy v izbách sú vlysové a plávajúce laminátové. V chodbe je priestor na inštaláciu vstavanej skrine. V bytovom dome sú vyhotovené nové rozvody vody, strecha bude v tomto roku zateplená, bytový dom v ktorom sa byt nachádza bol zateplený.

V blízkosti je zastávka MHD, nákupné stredisko Úsvit s fitnescentrom a ďalšími službami, do centra mesta a Europy je to len na skok. V byte Vás očarí prekrásny výhľad na panorámu Banskej Bystrice a na štadión na Štiavničkach sa pozeráte priamo.

Ak by ste mali záujem v byte môže zostať kompletne zariadenie bytu tak ako je na fotografiách a k bytu je možnosť dokúpiť aj garáž v blízkosti bytu.

V prípade záujmu Vám náš hypotekárny poradca bezplatne pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke a náš súdny znalec ktorého akceptujú všetky banky Vám vypracuje Znalecký posudok potrebný k vybaveniu úveru.

ID zákazky: 1642

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 10 / 10
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Pivnica: 1 m2
Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Panelová

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón