logo reality.sme.sk

REZERVOVANÉ - Mezonetový holobyt priamo na námestí 3+1 ID: 1634

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Námestie SNP
Úžitková plocha: 88 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 11.10.2018
88 m2
145 000,00

REZERVOVANÉ - Mezonetový holobyt priamo na námestí 3+1

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj 3 izbový novovybudovaný mezonetový byt na 3 a 4 poschodí na námestí SNP v Banskej Bystrici.

Byt je zrealizovaný na úrovni holobytu a jeho nový majiteľ si ho bude môcť dokončiť podľa svojich predstáv. Byt má novovyhotovené rozvody vody, kanalizáciu ako aj rozvody elektrickej energie. Kúrenie je z vlastnej novovybudovanej kotolne slúžiacej len pre 6 novovybudovaných bytov a je riešené ako kombinácia podlahového a kúrenia radiátormi. Okná sú riešené ako eurookná a vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Novovyhotovený je aj osobný výťah ktorý slúži výhradne obyvateľom bytov. V byte sú vyhotovené dátové rozvody pre TV a internet. Vzhľadom na skutočnosť že sa jedná o novostavbu je možné si uplatniť odpočet DPH v prípade ak kupujúci je platcom DPH. Ponuková cena je uvedená spolu s DPH. Energetický certifikát nie je vyhotovený.

Medzi výhody bytu patrí jeho exkluzívne miesto na hlavnom námestí v Banskej Bystrici, kráľovský výhľad na námestie a parkovanie na dvore domu.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám radi ZDARMA pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu ktorý spolupracuje so všetkými bankami.

Viac podobných nehnuteľností môžete vidieť aj na našej webovej stránke ktorú Vám odporúčame si pozrieť, aby Vám náhodou neušla ponuka ktorá by Vás mohla osloviť. Taktiež nám môžete na našej webovej stránke vyplniť krátky formulár s Vašimi predstavami o bývaní a my sa Vám pokúsime nájsť Vaše vysnívané bývanie.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 3 / 4
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Bezproblémové parkovanie:

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón