logo reality.sme.sk

Mezonetový holobyt priamo na námestí 3+1 - znížená cena ID: 1634

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Námestie SNP
Úžitková plocha: 88 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 09.03.2018
88 m2
145 000,00

Mezonetový holobyt priamo na námestí 3+1 - znížená cena

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj 3 izbový novovybudovaný mezonetový byt na 3 a 4 poschodí na námestí SNP v Banskej Bystrici.

Byt je zrealizovaný na úrovni holobytu a jeho nový majiteľ si ho bude môcť dokončiť podľa svojich predstáv. Byt má novovyhotovené rozvody vody, kanalizáciu ako aj rozvody elektrickej energie. Kúrenie je z vlastnej novovybudovanej kotolne slúžiacej len pre 6 novovybudovaných bytov a je riešené ako kombinácia podlahového a kúrenia radiátormi. Okná sú riešené ako eurookná a vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Novovyhotovený je aj osobný výťah ktorý slúži výhradne obyvateľom bytov. V byte sú vyhotovené dátové rozvody pre TV a internet. Vzhľadom na skutočnosť že sa jedná o novostavbu je možné si uplatniť odpočet DPH v prípade ak kupujúci je platcom DPH. Ponuková cena je uvedená spolu s DPH. Energetický certifikát nie je vyhotovený.

Medzi výhody bytu patrí jeho exkluzívne miesto na hlavnom námestí v Banskej Bystrici, kráľovský výhľad na námestie a parkovanie na dvore domu.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 3 / 4
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Bezproblémové parkovanie:

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón