logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Vígľašská, 70 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 517

Lokalita: Bratislava - Petržalka
Ulica: Vígľašská
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 12.01.2017
70 m2
126 000,00

3i byt BA - Petržalka - Lúky - Vígľašská - 70 m2, slnečný byt s halou, 3 samostatnými izbami, veľkou kuchyňou a loggiou, na skok do centra mesta..IHNEĎ

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj - 3 izbový byt v Bratislave - Petržalke – na Lúkach - Vígľašskej ulici, v peknom zateplenom panelovom bytovom dome, s novým, bezpečným a čistým vchodom a výťahmi, celková plocha - 70 m2 , z toho: podlahová plocha 66,02 m2, 2/12, v osobnom vlastníctve.


DISPOZÍCIA BYTU - vstupná chodba - z ktorej sa vchádza do samostatnej kúpeľne, samostatného WC a haly. Z haly sa vchádza do troch samostatných izbie a veľkej obytnej kuchyne, z ktorej sa vychádza na lóggiu. Ľaťková pivnica prináleží k bytu.

POPIS BYTU: byt sa nachádza v panelovom bytovom dome. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii - zateplený 2016, nové vchodové dvere elektronicky uzavreté, nový výťah, nové stupačky, strecha po rekonštrukcii, stojí v zelenej lokalite s dobrou možnosťou parkovania v okolí dom . Byt prešiel rekonštrukciou - má vymenené plastové okná, bezpečnostné dvere, zasklenú a modernizovanú lóggiu, kúpeľňa a WC prešli čiastočnou rekonnštrukciou. V kúpeľni je zabudovaná vaňa a umývadlo. V chodbe a kuchyni sú dlažby, v izbách a hale plávajúce parkety. Príjemné prostredie v byte zabezpečuje ústredné kúrenie s termostatickými ventilmi a pomerovými meračmi tepla, takže si svoje náklady viete regulovať.


LOKALITA BYTU: byt má výhodnú východnú orientáciu - spáľňa, júžnú orientáciu - 2 izby a kuchyňa. Nachádza sa na skok do centra Bratislavy - 5 min od Auparku, v Bratislave - na Lúkach v zelenej tichej lokalite na skok od jazera Draždiak, či od hrádze - kde sa dá dobre športovať po celý rok, v blízkosti je nemocnica, TESCO, LIDL, BILLA. Len na skok cez ulicu je Základná škola, takže vaše deti majú o bezpečnú dochádzku postarané. V okolí je výborná občianska vybavenosť - reštaurácie, posiľňovne, pošta, zdravotné stredisko a lekáreň, ako aj MHD a polícia. Obchodné centrá - nákupné centrum Danubia máte na dosah ruky. Na diaľničný obchvat sa dostanete za 5 minút, mestská doprava je na skok ale ju nepočujete. Dobré parkovacie možnosti v okolí bytového domu.


CENA BYTU: 126 000 €
KONTAKT: Zuzana Václavínková, 0905 680 241

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa
Poschodie: 2 / 12
Celkový počet miestností: 3
Rok poslednej rekonštrukcie: 2016
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Lodžia: 2 m2
Bezpečnostné dvere:
Telefónne pripojenie:
Hypotéka možná:
Konštrukcia objektu: Panelová
Podlaha: Plávajúca podlaha
Okná: Plastové
Kúrenie: Ústredné
Kúpalisko
Jazero/Vodná nádrž
Turistika
Cykloturistika
Rybačka
Blízko les
Obchody
Mestská doprava
Jasle
Škôlka
Škola
Detské ihrisko
Lekár
Lekáreň
Pošta
Banky
Kanalizácia:
Plyn:
Výťah:
Tichá lokalita:
Vlaková stanica:

Kontaktné údaje

Ing. Zuzana Václavínková - Betty

Zuzana Ing. Václavínková

zobraziť telefón