logo reality.sme.sk

Na prenájom administratívna budova Čárskeho, Sever, Košice I ID: 12927

Lokalita: Košice - Sever
Ulica: Čárskeho
Úžitková plocha: 1 060 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 12.12.2017
1 060 m2
5 000,00 / mesačne

Na prenájom administratívna budova Čárskeho, Sever, Košice I

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom administratívnu budovu s kancelárskymi a skladovými priestormi na Čárskeho ulici v mestskej časti Košice - Sever. Budova ma 4 podlažia. Je napojená na všetky inžinierske siete a internet. Celková výmera je 1060 m2. Z bočnej strany budovy je samostatný vchod do priestoru, ktorý je možné využiť ako obchodný priestor alebo ako apartmán. Kúrenie v budove je ústredné vlastným plynovým kotlom. Fasáda budovy je zateplená a obnovená. V súčasnej dobe prebiehajú vnútorne rekonštrukcie.
Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areáli budovy aj na vyhradenom parkovisku pred budovou a k dispozícii sú aj 3 garáže. Energetický certifikát k dispozícii nie je.

Budova sa nachádza v blízkosti centra mesta s bezproblémovým napojením na rýchlostnú komunikáciu. V blízkosti sú zastávky MHD. Budova je vhodná na podnikateľské účely, ako kancelárske priestory, medicínske priestory a pod.

Cena prenájmu za budovu a garáže spolu s parkovacími miestami je : 5000 EUR/mesiac bez DPH + médiá.

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o. JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Diamond Reality, s.r.o.

JUDr. Eva Hubertová

zobraziť telefón