logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Na vrátkach, 896 m², kompletná rekonštrukcia ID: 25175

Lokalita: Bratislava - Dúbravka
Ulica: Na vrátkach
Úžitková plocha: 896 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 09.12.2016
896 m2
5 500,00 / mesačne

Kancelárska budova so skladovými priestormi v Dúbravke za výhodnú cenu

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom samostatne stojacu 4-podlažnú budovu na ulici Na vrátkach v Dúbravke. Budova je po rekonštrukcii, priestory sú klimatizované. 3 podlažia tvoria kancelárske priestory o celkovej výmere 570 m2, suterén je riešený ako skladový priestor o výmere 183 m2. Zároveň je súčasťou oploteného areálu aj ďalší samostatne stojaci sklad, ktorý je vykurovaný podlahovým kúrením. Kancelárie sú priestranné, podľa požiadaviek je možnosť ich predeliť priečkami. Parkovanie je možné priamo v areáli pri budove pre 10 áut. Prístup ku skladom je možný aj pre kamióny. Schody pri vstupe do budovy ako aj príjazdová rampa ku skladom sú vyhrievané, takže v zime nevyžadujú údržbu. Objekt je chránený zabezpečovacím zariadením.
Z budovy je veľmi dobrá dostupnosť na diaľnicu aj na MHD, v blízkosti je kompletná občianska vybavenosť ako aj možnosti stravovania.
Nájomné je 4.600 €/mesiac (budova – kancelárie + sklad v suteréne), + 900 €/mesiac (samostatne stojaci sklad) + energie a služby podľa spotreby, cca vo výške 1.000 €/mesiac.
Ceny sú bez DPH. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet poschodí: 4

Kontaktné údaje

Helena Medovarská

Reality Bratislava, s.r.o.

Helena Medovarská

zobraziť telefón