logo reality.sme.sk

Hrad, zámok, pamiatka, 2569 m², pôvodný stav, tehlová konštrukcia objektu ID: N01090

Lokalita: Motešice
Úžitková plocha: 2 569 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 2 569 m2
Dátum pridania: 16.04.2019
2 569 m2

REZERVOVANÉ - Predaj historického objektu Motešice - historická kúria

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj historický objekt kúrie – cestovného hostinca v obci Motešice. Objekt – areál je z hľadiska stavebného vhodný na vybudovanie ubytovaco- reštauračného a oddychového zariadenia. Objekt sa nachádza v reálne a vizuálne uzavretom priestore.
Areál sa nachádza v centre obce vedľa historického kaštieľa a obecného lesoparku. Obec Motešice ako podhorská obec poskytuje možnosti aktívneho trávenia času pre potencionálnych klientov s možnosťou využitia miestneho žrebčína na jazdenie , jazdecké kurzy. Zároveň blízkosť kúpeľného mesta Trenčianske Teplice – 10 km – dáva možnosti využitia tejto lokality na tento druh oddychu.


I offer to sell historic building mansion - travel inn in the village Motesice. Object - the area is the most suitable for restaurant and accommodation services, leisure place or private country house. The building is located in a visually separate area, the adjacent land area of 8.000 m2 is the case for completion of the necessary infrastructure - playgrounds, parking etc.
The property is located in the center of the village next to the historic manor-house with the forest park. Village Motesice as mountain village provides opportunities for active leisure time for potential clients with the possibility for riding (stud farm) hunting and easy hiking. Next to mansion is located well-known Slovak spa – Trencianske Teplice where is possibility to improve a health.


ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 1

Kontaktné údaje

RE/MAX TECHREALITY

Dáša Lisá

zobraziť telefón