logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 90 m², pozemok je ohradený, tichá lokalita ID: 32

Lokalita: Kittsee
Úžitková plocha: 90 m2
Minimálna výmera pozemku: 390 m2
Dátum pridania: 12.02.2017
90 m2
116 900

Hypoteka od 387 € / mes. (chcem porovnanie)

RAKÚSKO - Rodinný dom v Kitttsee +42(1) 944 000 926

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej dedinke Kittsee. Obec Kittsee leží 6 km od Bratislavy a má plnú občianskú vybavenosť: obchody, banky, pošta, škôlka, škola, lekár, lekáreň, nemocnica, kaviareň, reštaurácia, nákupné zóny, parky, športoviská, detské ihriská. Z Kittsee je priame vlakové spojenie s Bratislavou - len jedna zastávka a Viedňou. Výborná dostupnosť do Bratislavy autom, len 5 minút cesty a rýchly prístup na dialničné uzly Bratislava, Viedeň, Budapešť. V dedine je vysoká populácia Slovákov a signálové krytie slovenských operátorov.
Rodinný dom je staršieho pôvodu, ale je obývateľný aj keď je nutná rekonštrukcia. Vzhľadom na cenu a lokalitu má vysoký potenciál na zhodnotenie nehnuteľnosti. Poskytuje aj možnosť zobytnenia podkrovnej časti.
Zastavaná plocha domu je 138 m2 a úžitková plochu 4 - izbového domu 90 m2. Domček je tehlový a podpivničený. Stojí na pozemku s rozlohou 390 m2 na ktorom je ešte malý drevený domček na náradie.
Inžinierske siete: plyn, kanalizácia, voda.
Len pár minút od Bratislavy si viete užiť benefity obce Kittsee s cykloturistikou a prechádzkami v parku pri prekrásnom zamku a zároveň žiť v kultúrnom a dobre rozvinutom prostredí.
Cena nehnuteľnosti v osobnom vlastníctve bez tiarch je 116 900 EUR

Finvia Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Hypotéka možná:
Ohradený pozemok:
Tichá lokalita:

Kontaktné údaje

Bonwell a.s.

Maroš Sabo

zobraziť telefón