logo reality.sme.sk

5 izbový byt, Búdková, 150 m², novostavba ID: N00167

Lokalita: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Búdková
Obytná plocha: 150 m2
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 06.07.2016
150 m2
435 690,00

PREDAJ: ATELIÉR, 150m2, ul. Búdková – Horský Park – Staré Mesto – Bratislava I, Novostavba

Popis nehnuteľnosti

Ing. Mário Fliega z RE/MAX Plus (0949/828 231) ponúka na predaj krásny 5-izbový byt na Búdkovej ulici (Horský Park), v mestskej časti Staré Mesto – Bratislava I, so zasklenou loggiou a parkom za domom.

BYT
ulica BÚDKOVÁ - Horský Park (Staré Mesto – Bratislava I)
byt: ATELIÉR
plocha bytu: 150,0m2
podlažie: 2/7
konštrukcia domu: tehla-betón
stav: NOVOSTAVBA

TENTO KRÁSNY ATELIÉR V NOVOSTAVBE V HORSKOM PARKU MÁ HODNOTU

435 690 EUR vrátane DPH a kompletných právnych služieb
-----------------------------------------------------------

Popis
Bytový dom sa nachádza v blízkosti Horského parku. Toto exkluzívne bývanie v sebe spája výhody idylického prírodného prostredia a centrálneho umiestnenia v Bratislave s dobrou dostupnosťou na dôležité dopravné tepny Bratislavy. Bratislavský lesopark Vám bude dostupný po 1 minúte chôdze a s ním sa sprístupní veľa možností na rekreáciu a šport. Stavba je umiestnená mimo hlavnej komunikácie, prístupová cesta vedie iba k novostavbe (slepá ulica). V blízkosti sa nachádza zástavka MHD - cca 2 minúty chôdze.
Bytový dom je sedempodlažný objekt z čoho dve podlažia sú garáže (32 garážových státí), v jednotlivých blokoch ukončený plochou strechou s rôznou výškou atiky.
Objekt bytového domu je vytvorený z dvoch blokov, které sú umiestnené vedľa seba a horizontálne posunuté. Hmotu jednotlivých blokov spojuje priestor komunikácie. Jednotlivé bloky sú od seba o pol podlažia vertikálne posunuté.

Priečky medzi bytmi a miestnosťami je možné presúvať, otvárajú sa tak možnosti na variabilné dispozičné riešenie.

Konštrukcia:
Železobetónový monolitický skelet so železobetónovými výťahovými šachtami a prefabrikovanými schodiskami. Železobetónový skelet bude tvorený zvislými stenami a vodorovnými monolitickými doskami s konzolovým vyložením balkónových dosiek. Obvodový plášť bude monoliticky betonovy a zo statického hľadiska doplnený železobetónovými stenami, zateplený kontaktným zatepľovacím systémom. Vnútorné nosné steny sú navrhnuté z keramickych tehál. Steny izieb bytov, ktoré sú v kontakte so spoločnými priestormi a výťahovou šachtou sú opatrené tepelno - zvukovou izoláciou hr. 50mm. Steny medzi dvoma bytmi sú železobetónové hrúbky 200mm a spĺňajú zvukovú nepriezvučnosť podľa normy STN 73 0532.

Okná:
Okná a zasklené steny v bytoch budú hlinikové. Presklené plochy v obvodovej konštrukcií budú spĺňať požiadavky tepelnoizolačné a akustické na zvukovú nepriezvučnosť konštrukcie. Pred okenným rámom bude osadený prvok ako predpríprava na osadenie vonkajších roliet so žalúziami.

Dvere:
Vstupné dvere do bytov - požiarne a bezpečnostné vchodovédvere 900/1970 s triedou bezpečnosti 3, kovaním a priezorníkom. Požiarna odolnosť podľa STN je 30 min. kovanie (guľa, kľučka).

Vykurovanie:
Každý byt má vlastný kotol - nástenný kondenzačný kotol, vrátane čidiel a vonkajšieho snímača FA, vlastné meranie v jednotlivých priestoroch.

Parkovanie:
- 32 garážových státí
- 4 vonkajšie parkovacie státia
------------------------------------------------------------

TENTO KRÁSNY ATELIÉR V HORSKOM PARKU MÁ HODNOTU

435 690 EUR vrátane DPH a kompletných právnych služieb
pre viac informácií volajte na číslo makléra

0949 828 231 (Mário Fliega)
0948 884 588
alebo píšte na
mario.fliega@remax-slovakia.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 5
Poschodie: 2 / 7
Balkón: 9 m2
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 7
Garáž:

Kontaktné údaje

Ing. Mário Fliega

RE/MAX Plus

Ing. Mário Fliega

zobraziť telefón