logo reality.sme.sk

REZERVOVANÉ: 2-izbový byt v novostavbe, Bakossova, TEHLA !!! ID: 1480

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Bakossova
Úžitková plocha: 71 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 27.05.2017
71 m2
88 900,00

REZERVOVANÉ: 2-izbový byt v novostavbe, Bakossova, TEHLA !!!

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s označením 100/E o úžitkovej ploche 70,91 m2 + loggia o výmere 6,01 m2 v novostavbe na Bakossovej ulici v Banskej Bystrici takmer v centre mesta.

Predávaný byt sa predáva dokončený v štandarde, takže k jeho užívaniu je potrebné doplniť si iba kuchynskú linku a môžete bývať. Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu s výhľadom na západ. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, 2-och izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a špajzy vedľa kuchyne. K bytu patrí taktiež kotolňa vedľa bytu ktorá sa môže využívať aj ako sklad.

Výhodou je vlastné kúrenie ako aj príprava teplej vody a energetický certifikát triedy "B" čo zaručuje nízke náklady na bývanie (odhad 80 Euro mesačne vrátane spotreby elektrickej energie). V prípade záujmu je možné si dokúpiť vonkajšie parkovacie miesto alebo miesto v garáži bytového domu.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám zdarma pomôžeme s jeho vybavením a Znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť Vám vypracuje náš súdny znalec ktorého akceptujú všetky banky.

ID ponuky: 1480

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Poschodie: 1 / 5
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Pivnica: 1 m2
Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón