logo reality.sme.sk

Pozemok, 29553 m²

Ľutujeme, ponuka tejto nehnuteľnosti už nie je aktuálna.

Lokalita: Trnava
Minimálna výmera pozemku: 70 511 m2
Dátum pridania: 14.03.2018
29 553 m2

Predaj, stavebné pozemky 30253 m2 Bratislavská, Trnava

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 ha veľký, lukratívny stavebný pozemok, nachádzajúci sa v intraviláne mesta Trnava pri Bratislavskej ceste, pri okružnej križovatke Bratislavská - Strojárenská, s výmerou 30253 m2, podľa územného plánu je určený na výstavbu objektov pre obchod, služby a nezávadnú výrobu - plochy a bloky areálov a zariadení mestotvorných podnikateľských aktivít - areály a zariadenia obchodnej vybavenosti, nevýrobných služieb, nezávadných výrobných služieb, zariadenia obchodu, verejného stravovania, prípadne špecifických foriem prechodného ubytovania vo väzbe na služby pre motoristov, nevýrobných služieb pre obyvateľov, objekty administratívy, komplexné služby pre motoristov (ČS PHM, predaj, servis), doplnkové sociálne, kultúrne, zdravotnícke, športové zariadenia, pohotovostné bývanie lokalizované v príslušných areáloch (max. 1 správcovský byt, príp. robotnícke ubytovanie nižšieho štandardu pre príležitostné prenocovanie), max. výška zástavby 5 NP + podkrovie, resp. ustúpené podlažie, špecializované zariadenia škôl, vedy a výskumu (odborné laboratóriá, dielne a pod.), hromadné odstavné a garážovacie priestory, vrátane ich vybavenia, areály s odstavnými plochami a príslušnou vybavenosťou pre kamióny. Pozemok má všetky IS a je v dotyku s obytnou aj priemyselnou zónou. Nachádza sa pri budúcom južnom obchvate s napojením na diaľnicu R1 a D1. Na predaj sú určené aj časti pozemku podla požiadaviek kupujúceho. Cena pozemku je stanovená dohodou, pod obvyklou trhovou cenou. VÝHODNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ !!!. Serióznym záujemcom poskytneme bližšie informácie v RK. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 767 701 alebo na ladislavbielko@haloreality.sk. ID ponuky: TT-32056

HALO reality - profesionálne služby, v ponuke viac ako 2500 nehnuteľností! Líder v slovenských realitách - 40 okresov v SR.

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- hypotekárne služby našich partnerov na mieru
- naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500