logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 300 m², Čiastočná rekonštrukcia, balkón ID: N00141

Lokalita: Hrubý Šúr
Obytná plocha: 300 m2
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 1 394 m2
Dátum pridania: 09.05.2016
300 m2
155 000,00

Predaj rodinného domu, dva samostatné byty s veľkým pozemkom

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom 1394 m2 v obci Hrubý Šúr.

Zastavaná plocha domu je 137 m2, užitková plocha ca 300 m2
Dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek, pričom obe majú oddelené vstupy a suterénneho priestoru.
Bytová jednotka na 1. nadzemnom podlaží má vchod ako z predzáhrady zo strany ulice tak z dvora.
Plocha tohto bytu je 100 m2
Tento byt pozostáva z dvoch samostatných nepriechodných izieb ca 19 a 16 m2, kuchyne ca 16 m2, kúpeľne spolu s wc ca 10 m2, dvoch komôr, samostatného wc a priestrannej predsiene, z ktorej vedú vstupy do všetkých miestností. Veľká kúpelňa prešla kompletnou rekonštrukciou. Z tohto bytu je možný prístup do suterénu – pivničných priestorov. Z čelnej strany domu má tento byt k dispozícii priestrannú terasu s výhľadom do ulice.
Byt na prvom poschodí má samostatný vstup z dvora, ktorý je prekrytý a tak vzniká terasa zo severnej strany. Plocha bytu je 100 m2 a tento byt tvoria: 2 samostatné nepriechodné izby o plochách ca 18 a 12 m2, dve prechodné izby ca 12 a 18 m2, kúpelňa, kuchyňa ca 16 m2 a 1 x wc. Byt má na čelnej strane domu terasu s výhľadom na ulicu. V suteréne domu sa nachádza posilovňa, vínna pivnica, kotolňa s plynovým kotlom, ktorý zásobuje objekt teplom a TÚV ako aj ďalšie miestnosti ktoré je možné využiť ako úložný priestor. V zadnej časti domu sa nachádza oddychová zóna s altánkom.
Pozemok domu poskytuje parkovacie možnosti pre ca 7 motorových vozidiel, pričom k dispozícii je klasická garáž a prístrešok pre 1 auto. V zadnej časti domu sa nachádza menšia budova, ktorú je možné upraviť podľa vlastných predstáv, a prístrešok, ktorý slúži ako príručné dielňa resp. na odkladanie rôzneho zariadenia. Zadná časť domu pokračuje pozemkom o rozlohe ca 830 m2, ktorý je dnes využívaný ako pole, no je možné ho využiť aj ako stavebný pozemok.
Dom je postavený z klasických kvádrov, pričom hrúbka obvodových múrov dosahuje 40 cm, čo dostačuje z hľadiska tepelnoizolačných vlastností. Omietka klasická – brizolit. Dom je napojený na mestský vodovod, plyn, elektrinu, má optickú prípojku, samostatný septik a záhradnú studňu ktorá je využívaná na zavlažovanie záhradnej časti a poľa. Vstupná brána na pozemok je elektrická s diaľkovým ovládaním
Táto nehnuteľnosť sa ponúka vrátane celého pozemku za

155.000.- eur

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 2
Garáž:

Kontaktné údaje

RE/MAX Plus

Maroš Wirth

zobraziť telefón