logo reality.sme.sk

Skladové a výrobné priestory, 1600 m², pôvodný stav, zmiešaná konštrukcia objektu ID: N00001

Lokalita: Valaská
Úžitková plocha: 1 600 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Dátum pridania: 24.06.2014
1 600 m2
135 900,00

Predaj: Priemyselný objekt s administratívnou budovou, halou a skladom

Popis nehnuteľnosti

Všeobecné údaje

Pozemok- záhrada 591m2,zast.plocha 1009m2

Stavby- admin. budova, oblúková hala , sklad, oceľový prístrešok

Prístup – cesta I.triedy I/72

Popis - Pozemok – rovinatý, možnosť napojenia na rozvody vody, kanalizácie, NN, zemného plynu , telekomunikácii. Výmera 1600m2

Popis - Prevádzková budova
dvojpodlažný objekt s valbovou strechou, budova bola užívaná
ako objekt zámočníckej výroby s kanceláriou, šatňou zamestnancov, hygienou a priestormi pre zámočnícku výrobu s príslušenstvom. ZP podzemné 254m2.ZP nadzemné 280m2.
Vlastná kotolňa s troma zdrojmi elektrika, zemný plyn, tuhé palivo. Objekt je napojený na Verejný vodovod , kanalizácia, NN,zem. plyn, telekomunikácie.

Popis- Oblúková hala
samostatne stojaci prízem. objekt .Zastav plocha 265m2.Nosný systém z oblúk oceľ.nosníkov. Opláštenie sklolaminátové vlnovkové platne. Vráta oceľové, otvárateľné . Bez okien. Podlaha liaty betón. Objekt nie je napojený na rozvody vody a kanalizácie. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Dispozične objekt pozostáva z jedného priestoru. Užívanie od roku 2003 .

Popis - Sklad
samostatne stojaci prízemný objekt, murovaný s pultovou strechou, krytina azbestocementové
šablóny na latách. Strop je drevený, omietaný, podlahy betónové, podlahy betónové, zdvojené okná , hladké omietky. Sklad je napojený na rozvody vody a kanalizácie. Elektroinštalácia svetelná aj motorická. Dispozične objekt pozostáva z troch sklad. priestorov. ZP 73m2.

Popis- Oceľový prístrešok, ZP 90m2.samostatne stojaci so sedlovou strechou. Prístrešok nie je napojený na rozvody vody a kanalizácie. Dispozične pozostáva z jedného sklad. priestoru.

Súčasný technický stav nehnuteľnosti nevyžaduje opravu, len bežnú údržbu. V blízkosti sa nachádza železničná vlečka, koľajisko a výrobné haly závodu ŽP a bývalých Strojárni Piesok.


V súčasnosti využívané na výrobu!

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Zmiešaná
Počet poschodí: 2

Kontaktné údaje

RE/MAX Joy

Anna Přidalová

zobraziť telefón