logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Zvolen, 90 m², Novostavba ID: 2290119

Lokalita: Zvolen
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 90 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.12.2021
90 m2
193 845 €

3-IZB. HOLOBYT V NOVOSTAVBE S BALKÓNOM, ZVOLEN - PODBOROVÁ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj nové 3. izbové byty v polyfunkčnom dome Arbora vo vyhľadávanej lokalite sídliska Podborová. Byty sa predávajú ako holobyty, no je možnosť dokončiť ich podľa požiadaviek nového majiteľa. Bytovka je postavaná z kvalitných materiálov, odhlučnené a odizolované steny, aj podlahy. Ekologická stavba, nízko nákladové bývanie.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, dvoch nepriechodných izieb, obývacej časti prepojenej s kuchynskou a s balkónom.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
• rozloha bytu je 98,9m2
• priestranný balkón 5m2, nádherný výhľad
• priestranná kuchyňa prepojená s obývacou izbou, dve nepriechodné izby
• okná -Slovaktual, pasívny profil
• nízke mesačné náklady, samostatné rozvádzače na byt aj pivnicu
• odizolované a odhlučnené steny aj podlahy
• jadrové omietky hrúbky 1cm
• kamerový systémom v celej budove, možnosť namontovať video vrátnik
• možnosť prikúpiť parkovacie miesto
• murovaná pivnica
• energetický certifikát typu A
• osobné vlastníctvo, financovanie hypotékou možné (pomôžeme Vám s jej vybavením ZADARMO)

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA:
Tieto byty sa nachádzajú v polyfunkčnom dome vo vyhľadávanej lokalite Podborová. Moderné prevedenie bytov s balkónom avýborná lokalita určite oslovia aj náročnejsích majiteľov. Byty ponúkajú prepojenie kuchyne s obývacou izbou, dve nepriechodné izby, priestrannú chodbu aj kúpeľňu a samostatné WC. Predávajú sa ako holobyty, no je tu možnosť dokončiť ich podľa potrieb a vkusu nových majiteľov. K bytom sú priradené murované pivničné priestory. Možnosť dokúpiť si aj parkovacie miesto v dvojpodlažnom parkovacom dome. Bytovka je postavená z veľmi kvalitných materiálov, odizolované aj odhlučnené steny a podlahy. Každý byt má vlastný rozvádzač vody a kúrenia. Komfortné široké chodby s kobercom a moderný výťah. Dom je zabezpečený kamerovým systémom a bezbariérovým prístupom. Ak Vás ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si obhliadku kedykoľvek.
PREDÁME AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ LEN ZAVOLAŤ! Naša realitná kancelária pre Vás zabezpečí vypracovanie kúpno-predajných zmlúv, znalecký posudok, kataster, hypotéku, prepis všetkých energií a odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade potreby zabezpečíme pre Vás statický posudok, vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie, vypratanie nehnuteľnosti, profesionálne pripravenie nehnuteľnosti na predaj, iné právne poradenstvo.

TEŠÍM SA NA OBHLIADKU S VAMI, kedykoľvek ma kontaktujte na tel.č. 0949 225 223 a 0904 987 519 alebo galousekova@kompasreality.sk. Ak máte záujem o obhliadku pre ponuku s kódom GGBT175ZV volajte mi kedykoľvek, prípadne ak sa chcete niečo opýtať osobne, nájdete nás v kancelárií na Námestí SNP 43 vo Zvolene oproti Katolíckemu kostolu medzi lekárňou a predajňou Pri Srdiečku.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 90 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

KOMPAS reality

Gabriela Galouseková

zobraziť telefón